T-ara to Make a Guerilla Comeback with ‘BIKINI’ on August 1st!

T-ara Süpriz Dönüşünü “BIKINI” ile 1 Ağustos’ta Yapacak!

T-ara dönüşünü maviler içinde yapacak! Kızlar yaza özel şarkilari “BIKINI” ile 1 Ağustos’ta geri dönüş yapacak – bugünden itibaren sadece birkaç gün kaldı!

Şarkı Duble Sidekick tarafından hazırlandı artı Davichi ve Skull da vokal ve rap bölümlerinde yer alarak şarkıyı eşsiz kılıyor. Şarkı yaza uygun muhteşem bir şarkı – bir plaj havası katmak için şarkının başlangıcında martı sesleri var ve büyüleyici bir melodi, Skull’un rapi ve Davichi ve T-ara’nın vokali ile devam ediyor.

Core Contents Media, “T-ara Hong Kong ve Japonya turlarıyla meşgul olduğu için onlar şarkı ile promosyon yapmayacaklar, sadece klibi ve şarkıyı çevrimiçi yayınlayacaklar.” dedi.

Asya_Prenses

T-ara dropped comeback news out of the blue!The girls will be releasing their summer special song “BIKINI” on August 1st – only a few days from now!

The song’s by Duble Sidekick, plus Davichi and Skull featured in the song for the vocal and rap parts to make the song even better.The song is a perfect summer song – it starts off with seagull noises to set off a beach mood and continues onto an exciting melody, Skull’s rap, and then Davichi and T-ara’s vocals.

Sadly, Core Contents Media said, “T-ara is busy with their Hong Kong and Japan tour, so they won’t be promoting the song. They’ll just be releasing their MV and song online.”

29.07.2013 – Allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.