T-ara N4 Gives Fans a Brief Taste of “Countryside Life” in New Video Teaser

T-ara N4 “Countryside Life”ın Yeni Tanıtım Videosunu Hayranlarının Beğenisine Sundu 

Tanıtım klibine ait bir takım fotoğrafların yayınlanmasının ardından, T-ara N4 çıkış single’ı “Countryside Life”ın ilk tanıtım klibi ile geri döndü.

Alt grubun üyeleri Jiyeon, Eunjung, Hyomin ve Areum’dan oluşuyor ve ‘T-ara Brand New 4’un kısaltılmışı olarak “T-ara N4” dört üyenin dönüşümünü simgeliyor.

CCM medya kuruluşlarına yaptığı duyuruda, “T-ara N4, büyük bir cesaretle T-ara’nın şimdiye kadar görünen tarzını geride bırakıyor ve gösterişli aksesuarlar ve kıyafetler kullanarak her bir üye kendi kişiliğini vurguluyor. Ayrıca yeni performans stillerini gösterecekler.” dedi.

Daha önceden belirtildiği gibi, T-ara N4 çıkışını hip hop tarzındaki dans şarkısı – hit şarkılarıyla ünlü ekip Duble Sidekick’in yapımcılığını yaptığı – “Countryside Life “ ile yapacak.

Video limuzin ve parti sahneleri içeriyor. Kızlar magazinciler tarafından sıkıştırılıyor ve yüksek oktanlı şehir hayatına bir ara vererek kırsala kesime gidiyorlar. Renkli ve yüksek enerjili klip tanıtımını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Klip beklediğiniz gibi mi?

Asya_Prenses

Having just released a slew of photo teasers, T-ara N4 are back with their first video teaser for debut single, “Countryside Life“.

The subunit consists of members Jiyeon, Eunjung, Hyomin, and Areum, and goes by the name ‘T-ara N4‘, which is a shortened form of ‘T-ara Brand New 4‘, signifying the transformation of the four members.

CCM told media outlets, “T-ara N4 has boldly left the style that T-ara has shown up to now and used flashy accessories and clothes to emphasize each member’s personality. They will also show a new performance style.”

As mentioned previously, T-ara N4 will be kicking off their debut with a dance track with elements of hip hop called “Countryside Life“, produced by hit making team Duble Sidekick.

The video itself has scenes of limos and partying. The girls look to be bombarded with paparazzi and could be heading to the countryside to take a break from the high-octane city life.The colorful and high energy teaser posted below. Is the MV what you expected?

15.04 .2013 – allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.