Juniel Turns into a Redhead for Her Next Album!

Juniel Yeni Albümü için Kızıl Saçlı Oldu!

Juniel en yeni albümü için kızıl saçlı oldu!

FNC Entertainment, “Juniel ayın 25’inde yeni bir albümle dönüş yapacak. Juniel eski tarzına göre 180 derecelik bir dönüşüm geçirecek,” açıklamasını yaparak güzel haberleri paylaştı. Juniel, vişne rengi saçları ve şeker gibi tırnaklarıyla ‘süper kız’ tarzına büründü.

Juniel genellikle kahverengi saçlarını açık bırakırdı, ama şimdi saçlarını at kuyruğu şeklinde yukarıdan topladı ve alışılmış sade tarzına göre serbest ve seçkin bir görüntü sergiledi.

Juniel yeni şarkısını ayın 25’inde yayınlayacak. Yalnızca fiziksel değişiklik değil müzikal değişiklik de yapacak. Juniel 16 Nisan tarihinde bir dönüş etkinliği tanıtımı yayınlayacak.

primadonna

Juniel has turned into a redhead for her newest album!

FNC Entertainment had shared the good news when they announced, “Juniel will be making a comeback with a new album on the 25th. Juniel will show a 180 degree transformation from her previous image.” She sure seems to have made that 180 degree transformation, as she went for a ‘funky girl’ image with her cherry colored hair and candy colored nails.

She usually had her brown hair down loosely, but she swished her hair up in a loose high ponytail, and went for a free, vintage look instead of her usual clean image.

She’ll be releasing her new song on the 25th. She’ll be making not just a physical change, but also a musical change. Juniel will be releasing a comeback event teaser on the 16th.

15.04.2013 – allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.