Seo In Young to Return to ‘Immortal Song 2’ for Cho Duk Bae Special

Seo In Young, Cho Duk Bae Özel Bölümü için ‘Immortal Song 2’ Programına Dönecek

Yetenekli şarkıcı ve oyuncu Seo In Young programda birinci olduktan bir yılı aşkın süre sonra ‘Immortal Song 2’ye geri dönüyor!

Şarkıcı kısa zaman önce Cho Duk Bae özel bölümünün çekimlerini tamamladı ve bir kez daha etkileyici bir performans sergilediği söyleniyor. Önceden bayan vokalist özel bölümünde birincilik tacını aldığı için, diğer katılımcıların Baek Ji Young sahneye çıktığında heyecanlı göründükleri söylendi!

Haziran ayında yayınlanacak bu özel bölümde Bada, MBLAQ, Moon Myung Jin, Position, Lim Jung Hee, Joo Suk ve daha fazlası şarkılarını seslendirdi.

primadonna

Talented songstress Seo In Young is making her return to ‘Immortal Song 2’ after over a year since winning the show!

The singer recently finished recording for the Cho Duk Bae special and is rumored to have once again shown an impressive performance. Having been crowned #1 during the female vocalist special of the show previously, the other participants were said to have looked visibly nervous when she took to the stage!

Bada, MBLAQ, Moon Myung Jin, Position, Lim Jung Hee, Joo Suk, and more also belted out their vocals for this special, which will air this June.

23.05.2013 – allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.