Royal Pirates Release Album Jacket Making Film for ‘Drawing the Line’

Royal Pirates ‘Drawing the Line’ Albüm Kapak Fotoğrafları Çekim Videosu Yayınladı

Eğer yetenekleri ve görünümleri sizin dikkatinizi çekmeye yetmediyse, Royal Pirates ‘Drawing the Line’ albümünün kapak fotoğrafları çekim videosunda neşeli kişilikleri ile kendilerini tamamen gösteriyor!

Royal Pirates, yeni mini albümü için seçtiği İngiliz-modern temasıyla şık ve havalı bir imaj sergiledi ve tabii ki, bir grup olduğunu göstermek için çaldıkları aletleri yanlarında tuttular. Grup üyeleri çekimlerde kameraya özellikle poz vermeyip daha doğal davrandılar. Çekim boyunca birbirlerinin etrafında koşup, birbirlerine yaprak atarak keyifli anlar yaşadılar.

Min-Hee Chang^^

If their talent and visuals weren’t enough to pull you in, Royal Pirates show that they’re the whole package with their playful personalities in the jacket making film for ‘Drawing the Line’!

Royal Pirates kept it chic and cool with a British-modern concept for their new mini album and of course, kept their instruments by their side to show that they are a true band. When they weren’t posing for the camera, they looked like a couple of boys having fun as they run around and throw leaves at one another.

25.01.2014 – allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.