“Generation of Youth” Kim Hyun Joong And Lim Soo Hyang’s Official Appearance, Short and Strong

“Generation of Youth” Kim Hyun Joong ve Lim Soo Hyang’ın Resmi Görünümü Kısa ve Güçlü

 

Kim Hyun Joong ve Lim Soo Hyang “Generation of Youth” dizisinde resmen ortaya çıktı.

KBS 2TV kanalında Çarşamba ve Perşembe günü yayınlanan “Generation of Youth” dizisinin 4. bölümünde (Kim Hyun Joong’un oynadığı) Shin Jung Tae ve (Lim Soo Hyang tarafından canlandırılan) Deguchi Gaya resmen ortaya çıktı.

Bu günde, Shin Jung Tae ve Deguchi Gaya babalarının sorunları ile iç içeyken birbirlerinden hoşlandılar ve ayrılıkla karşı karşıya olduğu gerçeğini sakladılar.

Shin Jung Tae genç kız kardeşinin ameliyat ücretini kazanmak için kaçakçılık işine başladı. Ancak, kız kardeşi, Shin Jung Tae’nin bu meşguliyetini öğrenince hayal kırıklığına uğradı ve hayatına son verdi. Bu sırada Deguchi Gaya, Aka’ya (Choi Ji Woo tarafından canlandırılan) karşı durmak için Osaka’ya işbirliği için gitti.

 

KHJ-Kolik

 

Kim Hyun Joon and Lim Soo Hyang officially appeared in “Generation of Youth.”

On the 4th episode of KBS 2TV Wednesday/Thursday drama “Generation of Youth” broadcast on January 23rd, Shin Jung Tae (played by Kim Hyun Joong) and Deguchi Gaya (played by Lim Soo Hyang) officially made an appearance.
On this day, Shin Jung Tae and Deguchi Gaya were intertwined with their father’s problems and hid the fact that they liked each other and faced separation.

Shin Jung Tae started to get into the smuggling business to make the surgery costs for his younger sister. However, while engaged in this, Shin Jung Tae was disappointed as he learned that his younger sister had taken her own life. At that time, Deguchi Gaya that went to Osaka entered the association and worked to go up against Aka (played by Choi Ji Woo).

 

Kdramastars – 24.01.14

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.