Performances from the December 15th episode of ‘Show! Music Core’

‘Show! Music Core’un 15 Aralıkta Yayınlanan Bölümünden Performanslar

MBC’nin ‘Music Core’ programı keyifli ve heyecan verici bambaşka gösterileri ile bir kez daha geri döndü!

Girls’ Generation’dan Tiffany, Taeyeon ve Seohyun bugünkü programa sunuculuk yaparken neşeli ve sevimli tavırları ile ışık saçtılar.

Bu akşamki bölümde her zamanki performansların yanı sıra, 100%, THE SEEYA, NELL ve Sunny Hill çıkış ve dönüş performanslarıyla sahne alırken, Ailee yeni albümünden başka bir parça ile promosyonlarını sürdürdü. KARA‘dan Seungyeon ise solo çıkışını yaptı.

TVXQ, Yoseob, Son Dam Bi, B1A4, Boyfriend, Dal Shabet, Girl’s Day, Roh Ji Hoon, SMASH, Baek Seung Heon, SPICA, C-CLOWN, and D-UNIT bu bölümde performans sergileyen sanatçılardı.

Min-Hee Chang^^

MBC’s ‘Music Core‘ is back once again with another fun and exciting show!
Today’s show was guided by none other than SNSD’s Tiffany, Taeyeon, and Seohyun who displayed their fun and dorky aegyo as always.

Aside from the usual performances on tonight’s episode, 100%, THE SEEYA, NELL and Sunny Hill held their comebacks stages, Ailee held her follow up stage, and KARA‘s Seungyeon made her solo debut.

Performances from today’s show includes TVXQ, Yoseob, Son Dam Bi, B1A4, Boyfriend, Dal Shabet, Girl’s Day, Roh Ji Hoon, SMASH, Baek Seung Heon, SPICA, C-CLOWN, and D-UNIT!

15.12.2012 – allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.