Page One becomes Coffee House…

South Korea (대한민국)

Ayın 15’inde “Oh! My Lady” dizisinin ardından yayınlanacağı ilan edilen, SBS dizilerinden biri olan “Page One” isimli dizinin adı “Coffee House” olarak değiştirildi.

Bu dizi, “Full House” ve “The World They Live In” gibi liste başı dizilerin yapımcısı olan Pyo Min Soo tarafından yapılacağı için büyük bir merakla beklenmekte. Ünlü bir yapımcıya sahip olmasının yanı sıra, dizi oyuncuları arasında başrolde oynayacak olan aktör Kang Ji Hwan ve 3 bayan başrol oyuncu bulunmakta.

Baş rolü paylaşacak olan bayan oyunculardan ikisi seçildi ve bu roller oyuncu ve model olan Park Shi Yeon ile T-ara grubu üyelerinden Eunjung’a verildi. Dizi ekibi 3. bayan baş rol oyuncusu için hala bir arayış içinde. Tüm düzenlemelerin ardından kesin oyuncu kadrosu ayın 19’unda bildirilecek.

Bu romantik komedi, 2004 yılının liste başı dizisi olan ve Rain ile Song Hye Gyo’nun baş rolleri paylaştığı Full House isimli diziyi takiben, “House” serisinin ikincisi olacak.

Coffee House dizisinin çekimleri ayın 21’inden itibaren başlayacak.

(sark_gunesi)

—————————–

It was revealed on the 15th that the in-the-works SBS drama that is to take place after Oh! My Lady, has undergone a name change from Page One to Coffee House.

This drama is already being anticipated for as it will be produced by PD Pyo Min Soo, who has also produced hits such as Full House and The World They Live In. Aside from a notable producer, the cast consists of actor Kang Ji Hwan, who will play the main male lead, and three female leads.

Two of the female leads have been chosen, and the parts have been given to actress/model Park Shi Yeon and T-ara’s Eunjung. The drama team is in search for another female lead, and the final cast will be announced on the 19th.

This romantic comedy will be the second ‘House’ series, follwoing the 2004 hit-drama, Full House, which starred Rain and Song Hye Gyo.

The filming for Coffee House will officially take place starting from the 21st.

(15.04.2010 / allkpop.com)
Image and video hosting by TinyPic

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.