Lee Min Ho Attracts 5,000 Fans for His Seoul Encore Concert

Lee Min Ho Seoul’deki Tekrar Konseri için 5,000 Hayranından İlgİ Gördü 

Yakışıklı aktör Lee Min Ho’yu 18’indeki Seoul tekrar konserine gerçek hayatta görmek isteyen 5,000 hayranı katıldı.

Lee Min Ho’nun 18’inde düzenlediği SK Olimpiyat Hentbol Spor Salonu’ndaki ‘LEE MIN HO GLOBAL TOUR-MY EVERYTHING IN SEOUL ENCORE’ adlı tekrar konserine 5,000 hayranı katıldı.

Konsere Royal Pirates le açlılış yapıldı ve hayranları Lee Min Ho’nun ismini seslenirken, aktör “My Everything”i mırıldanarak sahneye çıktı. Lee Min Ho, sanki bir daha kendilerinden geçmeyeceklermiş gibi “Pieces of Love” ve Kim Bum Soo’nun “Last Love”nu seslendirdi. Ayrıca güneş gözlüğünü takarak özel konuğu MonsterZ’ın “LOVE MOTION” and “My Little Princess” performanslarıyla kalabağın coşkusuna eşlik etti.

” Bu zamana kadar sevdiğin bir karakter oldu mu?” diye sorulduğunda, Lee Min Ho, ” ‘Boys Over Flowers’daki Goo Jun Pyo rolünü oynamanın eğlenceli olduğunu ve Goo Jun Pyo gibi insanların bu dünyada var olup olmadıkları düşünmek eğlenceliydi.” diye paylaştı.

” ‘Faith’teki Choi Young ve ‘Heirs’teki Kim Tan karakterlerinin ikisi de erkeksiydi. Eğer Choi Young duyguları hakkında daha dürüst bir insan olsa , Kim Tan ise saf ve masum duygularını açıkça ifade eden biri… ‘City Hunter’daki Yoon Sung’da havalı. ‘Personal Taste’deki Jun Jin Ho’de şimdiki halimden çok farklı bir insan… Ben bu karakterler arasında seçim yapamam.”

“Bence bu konser seyirciyle en yakın olduğum yer. Pişman olduğum şey ise her birinize yakınlaşmanın mümkün olmamasıdır.” Ardından “Without You” ve “Say Yes” şarkılarıyla hayranlarına veda etti.

Lee Min Ho, Mayıs ayında Seoul’de başladığı dünya turuna, Japonya, Malezya, Filipinler, Tayvan, Çin de dahil olmak üzere altı ülkede sekiz ilde toplamda 52,000 hayranına ulaştı.

nobia

Lee Min Ho attracted 5,000 fans who got to see the handsome actor in real life during his Seoul encore concert on the 18th!

Lee Min Ho held his encore concert, ‘LEE MIN HO GLOBAL TOUR-MY EVERYTHING IN SEOUL ENCORE’, with 5,000 fans in attendance at SK Olympic Handball Gymnasium on the 18th.

Royal Pirates opened up the concert and once the fans called out Lee Min Ho’s name, the actor entered the stage as he crooned “My Everything”. As if he couldn’t make them swoon anymore, Lee Min Ho also showcased his vocals with “Pieces of Love” and Kim Bum Soo’s “Last Love”. He also put on his sunglasses and joined special guests MonsterZ to get the crow wild with performances of “LOVE MOTION” and “My Little Princess”.

When asked, “Is there a character which you liked during that time?” Lee Min Ho shared, “Playing the role of Goo Jun Pyo on ‘Boys Over Flowers’ was fun. Goo Jun Pyo was fun to the point that I wondered if there are really people like this.”

“My character Choi Young in ‘Faith’ and Kim Tan in ‘Heirs’ are both similar manly men. If Choi Young is a person who is honest about his feelings, Kim Tan is innocent so he opens up his pure and innocent feelings… Yoon Sung in ‘City Hunter’ is also cool. Jun Jin Ho in ‘Personal Taste’ was a person very different from who I am… I can’t choose between them.”

“I think this concert was where I was closest to the audience. The thing I regret is that I wasn’t able to approach each one of you.” He then said goodbye to fans with encore songs, “Without You” and “Say Yes”.

Lee Min Ho kicked off his global tour in Seoul back in May and attracted a total of 52,000 fans in eight cities across six countries including Japan, Malaysia, Philippines, Taiwan, China.

19.01.2014-allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.