Lee Hwan Hee releases her debut single, “Secret”

South Korea (대한민국)

Lee Hwan Hee Çıkış Single’ı “Secret”ı Yayınladı

Kısa süre önce Girls’ Generation üyesi Seohyun’un en yakın arkadaşı Lee Hwan Hee’nin solo albümüyle çıkış yapacağını bildirmiştik.

Seohyun, 25 Nisanda orta tempolu çıkış single’ı “Secret”ı yayınlayan en iyi arkadaşı Lee Hwan Hee (veya ‘Fwany’) ile çok yakında aynı sahnede yer alabilecek.

Tam yedi yıl boyunca SM Entertainment’ta stajyer olarak eğitim gören ve buna ek olarak 3 yıl daha Worthy Entertainment’ta kalan Fwanny uzun bir müzik geçmişine sahip! Hwang Jae Woong tarafından bestelenen “Secret” şarkısının sözleri, duygularını ifade etmeye çalışan aşık ve utangaç bir kızı anlatıyor.

Min-Hee Chang^^

We recently reported that Girls’ Generation member Seohyun‘s best friend, Lee Hwan Hee, would finally be launching her solo debut.

Seohyun may soon be able to stand on stage with her good friend, as Lee Hwan Hee or ‘Fwany‘ recently released her medium-tempo debut single “Secret” on the 25th.

Fwany has a long background in music, as she has trained underSM Entertainment for seven whole years, in addition to 3 more years with Worthy Entertainment! The lyrics to ”Secret”, composed by Hwang Jae Woong, are of a shy girl who tries to express her feelings of love.

24.04.2012 – allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.