Kim Sung Ryung Gets in Character as Lee Min Ho’s Mother in New Still Ccuts for ‘Heirs’

Kim Sung Ryu ‘Heirs’ Dizisinin Yeni Tanıtımlarında Lee Min Ho’nun Annesi Rolünde

Heirs gösterimine sadece birkaç hafta kaldı ve yeni tanıtımlar ile sizleri diziye hazırlamaya devam ediyoruz sıradaki tanıtım: Kim Sung Ryung!

Kim Sung Ryung, ‘Queen of Ambition’ dizisinden hatırlayabilirsiniz, tüm karizması ile Kim Tan’ın (Lee Min Ho) annesi Han Gi Ae rolünü canlandırıyor. Bu tanıtımlarda Kim Sung Ryu’yu gizlice kapı dinleyen, özgüvenli yapay bir gülümsemeye sahip Empire Group’un Ceo’sunun eşi olarak görüyoruz. Oyuncu çekimler sırasında da bu tavrını sürdürmesine rağmen, kameralar kapandığı anda sevimli haline geri dönüp, tasasız bir kadına dönüşüyor.

Kim Sung Ryu, “Bu yapım süresince, aldığım bu yeni rolde, çekimler sırasında öylesine eğleniyorum ki. Umarım bu eğlencem izleyenlere de geçer. Elimden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğim.” dedi.

‘Heirs’ 9 Ekim’de yayınlanmaya başlayacak!

Blingbling*

With just a few more weeks until the premiere, ‘Heirs’ continued to get you ready for what’s in store with more still cuts, this time of Kim Sung Ryung!

Kim Sung Ryung, whom many may remember from ‘Queen of Ambition’, brings her charisma as she plays the role of chaebol Kim Tan (Lee Min Ho)’s mother Han Gi Ae. The still cuts show Kim
Sung Ryung eavesdropping as well as giving a smirk of confidence that comes with the title of being the ‘Empire Group’ CEO’s wife. Although the actress kept her cool while filming, once the cameras stopped rolling, she returned back to being the cute, happy-go-lucky woman that she is.

Kim Sung Ryung shared, “Through this production, I get to take on a new character so I am having fun while filming. I hope that this enjoyment transfers through my character to viewers. I will continue to do my best.”

‘Heirs’ will premiere on October 9!

Allkpop-20.09.2013

null

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.