Kim Bum for ELLE Girl

South Korea (대한민국)

Kim Bum Elle Girl İçin Poz Verdi

Koreli gönül çelen Kim Bum, MBC Kanalı için yapılan “The Woman Who Still Wants To Marry” adlı dizinin çekimlerinin bitmesinin ardından, Elle Girl adlı dergi için poz vererek aktifliğini devam ettirdi.

Fotoğraf çekimleri sırasında Kim Bum güzel gülümsemesiyle karalere güzel pozlar verdi. Bu kadar cool olmanızın sebebi nedir diye sorduğumuzda ise şöyle yanıtladı.

” Bir rol geldiği zaman kendimi bencilce geliştirdim. Bundan önceki dizim olan yine MBC için yapılan East Of Eden’da aldığım rol oldukça büyüktü ve üzerimde çok fazla miktarda baskı olduğunu hissettim. Bununla birlikte yönetmenim bana ‘ Oyunculuk konusunda tam manasıyla kendine güveniyor musun(yeterli buluyor musun)?’ diye sorduğunda, dudağımı ısırdım ve kendimi geliştirmeye karar verdim.”

Pek çoğumuz Kim Bum’un ve Lee Min Hoo’nun popülerliğinin Boys Over Flovers adlı diziyle arttığını biliyoruz. Kim Bum ise bu durumu şöyle özetliyor:

” Geriye dönüp baktığımda yaşadıklarımı oldukça eğlenceli buluyorum. Dizi içinde senaryo gereği pek çok kez birbirimize kötü davrandık ama normal yaşantıda Lee Min Hoo çok değer verdiğim bir ağabeyim ve biz gerçekten iyi arkadaşız”

(Setsuna)
—————————————-

Korean heartthrob Kim Bum recently wrapped up his MBC drama The Woman Who Still Wants To Marry, but he’s still not out of the action yet as he poses for ELLE Girl.

Throughout the photoshoot, Kim Bum relayed smiles and maintained casual poses. When asked how he maintained his cool, he revealed that, “I’ve trained myself to be selfish when it comes to wanting a role. I had previously turned down the MBC drama East of Eden because I felt the role was too big and the pressure was high. However, the director asked me, ‘Is that all the acting confidence you have?’ I felt very moved so I bit my lips and trained hard.”

Many of us know that Kim Bum and actor Lee Minho’s popularity got a major boost with their drama Boys Over Flowers. When asked about this Kim Bum revealed, “When I look back now, I find it funny. We used to fight over who made their breakthrough debut with the drama. But now, he’s a dear hyung and friend.”

(23.03.2010-Allkpop)

Image and video hosting by TinyPic

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.