‘Inspiring Generation’ New Behind Cuts of Kim Hyun Joong Unleashed

‘Inspiring Generation’ Dizisinde Kim Hyun Joong’un Yeni Kamera Arkası Görüntüleri Çıktı

 

‘Inspiring Generation’ dizisinden Kim Hyun Joong’un çekim sahnelerinin yeni arka kesimleri ortaya çıktı.

20 Ocak günü, KBS 2TV draması ‘Inspiring Generation’ yapım ekibi, Kim Hyun Joong’un giriş sahnesinden kesimlerin kamera arkası görüntülerini yayınladı.

Kim Hyun Joong fotoğraflarda, çekimin ortasında kendi nefesini bir ısıtıcı önünde ısıtırken görülüyor.

Kim Hyun Joong sahneyi çekerken bir su birikintisi içine kendini atıyor ve yuvarlanıyor, soğuk havalarda kesinlikle zor işler yaptığı görülüyor.

En mükemmel sahneyi göstermek için birden fazla prova yaptığı ve daha iyi bir vücut şekli göstermek için sürekli olarak egzersize gittiği söyleniyor.

Kim Hyun Joong ilk görünümü ile izleyicilerde çok güçlü bir etki bıraktı ve birçok izleyici gelecek bölüm için büyük bir beklenti gösteriyor.

Bu arada, KBS 2TV draması ‘Inspiring Generation’ , her Çarşamba ve Perşembe günü saat 22:00’da yayınlanacak.

 

KHJ-Kolik

 

New behind cuts of Kim Hyun Joong from shooting scenes of ‘Inspiring Generation’ were revealed.

On January 20th, the production team of KBS 2TV drama ‘Inspiring Generation’ revealed behind cuts from Kim Hyun Joong’s prologue scene.

The photos show Kim Hyun Joong catching his breath in the middle of a shooting, and warming himself up in front of a heater.

Kim Hyun Joong had to throw and roll himself into a puddle while shooting the scene, and it surely seems that he is going through a hard work in cold weather.

It is said that he went through multiple rehearsals in order to show the most perfect scene possible, and continuously exercising to show a better body shape.

Kim Hyun Joong left a very strong appeal to the viewers with his first appearance, and many viewers are showing great anticipation for the future episodes.

Meanwhile, KBS 2TV drama ‘Inspiring Generation’ will air on every Wednesday and Thursday at 10 PM.

 

Yahoo Entertainment – 21.01.14

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.