INFINITE Win #1 + Performances from July 25th ‘M! Countdown’!

INFINITE 1. Oldu! + ‘M! Countdown’ın 25 Temmuz’da Yayınlanan Bölümünden Performanslar

Mnet’in “M! Countdown” programı sevdiğiniz sanatçıların heyecan verici performanslarıyla dolu haftalık şovuyla bir kez daha geri döndü!

Birincilik için Ailee ve INFINITE aday gösterildi, ancak en nihayetinde INFINITE “Destinty” ile birinci olarak bu akşamın kazananı oldu!

B2ST “Shadow” ve INFINITE şarkılarıyla dönüş yaptı. Koyote “Hollywood”, Ailee ise “U&I” ile sahnelere geri döndü. Lee Jung Hyun “V” şarkısıyla ürpetici bir dönüş yaptı. f(x) “Rum Pum Pum Pum” ile uzun zamandır merakla beklenen dönüşünü gerçekleştirdi. TAHITI “Love Sick” ile sahne alarak geri dönerken, Lush “Second Crush” şarkısıyla çıkış yaptı.

Bu akşam performans sergileyen diğer sanatçılar: Henry, Jewelry, A-JAX, Crayon Pop, BTS, Yoo Sung Eun, Son Seung Yeon, K-Hunter, Say Yes, Girl’s Day ve BESTie.

Min-Hee Chang^^

Mnet’s ‘M! Countdown’ is back for its weekly show featuring performances by your favorite artists!

The first place nominees were Ailee and INFINITE, but in the end INFINITE won this episode with “Destiny”! Congratulations!

B2ST made their comeback with “Shadow”, and INFINITE had their own comeback with “Destiny”. Koyote came back with “Hollywood”, and Ailee had her comeback with “U&I”. Lee Jung Hyun had her own bizarre comeback with “V”, and f(x) made their own ancitipated comeback with “Rum Pum Pum Pum”. TAHITI had their comeback with “Love Sick”, and Lush had their debut with “Second Crush”.

Other performers of the night were Henry, Jewelry, A-JAX, Crayon Pop, BTS, Yoo Sung Eun, Son Seung Yeon, K-Hunter, Say Yes, Girl’s Day, and BESTie.

25.07.2013 – allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.