A Pink’s Eunji is Excited For ‘Reply 1994’ + Reps Address The Possibility of a Cameo

A Pink Üyesi Eunji’nin Temsilcileri ‘Reply 1994’ de + Kısa Bir Rol Olasılığı için Heyecanlı Olduğunu Bildirdi.

A Pink’ten Eunji, ‘Reply 1997’nin önceki bölümünü oluşturan ‘Reply 1994’ için herkes kadar heyecanlı olduğunu açıkladı.

Eunji şöyle söyledi, “Ben 2. sezonun içeriğini öğrendim. [‘Reply’ serisinin]. Kısa bir süre önce öğrenmeme rağmen bana çok eğlenceli geldi. 2. sezon için çok sabırsızlanıyorum ve ‘Reply 1997’ gibi olmasını umuyorum. Ben yönetmenimiz Shin Won Ho’nun başarılı bir iş yaptığına inanıyorum.”

“Ben Dong Il oppa (Sung Dong Il) ve Il Hwa umma (Lee Il-hwa) ile ilk sezonda beraberdim, 2. sezonda da onlarla olacağım. 2. sezonda da bir fan olacağımı düşünüyorum. 2. sezonun çok göze çarpacağına inanıyorum ve sabırsızlıkla bekliyorum.”

Eunji’nin temsilcileri ‘Reply 1994’ de kısa bir rol alacağı hakkındaki söylentiler ile ilgili olarak şöyle konuştu, “Henüz bu konuda net bir karar verilmemiş olmasına rağmen, bu teklifi reddetmek için hiçbir neden yok.”

“Umarım bir sürpriz olmaz ve Eunji’yi diğer “Reply 1997″ aktörleriyle birlikte Ekim ayında yayınlanacak olan ‘Reply 1994’ de görürsünüz.”

YDK

A Pink’s Eunji revealed she is just as hyped up as everyone else is about ‘Reply Eunji, ‘Reply 1997’s prequel ‘Reply 1994’!

Eunji shared, “I heard of the content of season 2 [of the ‘Reply’ series]. Although I only heard about it briefly, it sounds really fun. I am also looking forward to season 2. I hope that it does just as well as ‘Reply 1997’. I have faith in PD Shin Won Ho’s ability.”

“I also heard that Dong Il oppa (Sung Dong Il) and Il Hwa umma (Lee Il-hwa) whom I worked with in season 1 will star in season 2 as well. I think I will become a fan of season 2. The cast in season 2 are outstanding so I am looking forward to it.”

Regarding the rumors that have been going around since the announcement of ‘Reply 1994’ regarding Eunji making a cameo appearance, her reps commented, “Although [Eunji] has not received a formal offer for a cameo yet, if a casting offer comes in and the conditions are right, there is no reason for us to refuse it.”

Hopefully we’ll get to see surprise cameos along the way from Eunji as well as the other actors from ‘Reply 1997’ when ‘Reply 1994’ airs this October!

25.07.2013 – Allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.