Girls’ Generation Reveals Surprise Teaser for Impending Comeback During ‘SMTOWN WEEK’ Concert

Girls’ Generation ‘SMTOWN WEEK’ Konserinde Yaklaşan Geri Dönüşü için Sürpriz Bir Tanıtım Klibi Yayınladı

Ülkenin kız grubu Girls’ Generation, ‘SMTOWN WEEK’ solo konseri ‘Marchen Fantasy’ esnasında geri dönüşü için sürpriz bir tanıtım klibi yayınladı!

Grup, istek üzerine tekrar ‘I Got a Boy’ performansını sergiledikten sonra, stadyumu dolduran kalabalığı bekleyen özel bir sürpriz olduğunu açıkladı. Işıklar söndüğü ve seyirciler nefeslerini tuttuğu an, kızların yeni karanlık ve güçlü temaları ile karşımıza çıktıkları bir tanıtım klibi yayınlandı.

Tanıtım klibi, stadyumda, Girls’ Generation’ın Kore’de dönüş yapması için uzun zamandır yanıp tutuşan hayranlar arasında bir kargaşaya neden oldu.

Min-Hee Chang^^

The ladies of the nation’s girl group Girls’ Generation revealed a teaser video for a surprise comeback during their ‘SMTOWN WEEK’ solo concert, ‘Marchen Fantasy’!

Following their encore stage of ‘I Got a Boy’, the girls announced that they had a special surprise waiting for the crowd that filled the stadium. As the lights dimmed and the attendees held their breath, they were treated to a video teaser showcasing all of the girls with a new black and powerful concept.

The teaser video sent the stadium into an uproar, setting fans ablaze for a long-awaited Korean comeback from Girls’ Generation!

22.12.2013 – allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.