g.o.d Celebrate 15th Anniversary + Park Joon Hyung Joins Kim Tae Woo’s Agency Soul Shop Entertainment

g.o.d 15. Yılını Kutladı ve Park Joon Hyung, Kim Tae Woo’nun Ajansı Soul Shop Entertainment’a Katıldı

İlk nesil idol grubu g.o.d, 13 Ocak’ta 15. yıl dönümünü kutladı ve grubun en büyük üyesi Park Joon Hyung hayranları için el yazısıyla bir mektup yazdı ve aynı zamanda Kim Tae Woo’nun ajansı Soul Shop Entertainment’a katıldığını duyurdu!

Park Joon Hyung, yazdığı mektubu Instagram’de paylaşarak hayranlarına teşekkür etti:
“Ailemiz Fangod’a,
Wow! 15 yıl göz açıp kapayıncaya kadar geçti!!! Bizi daima sevip takip ettiğiniz için çok teşekkür ederim!!! Smile Bu hep söylediğim bir şey olsa da; sizin tüm olmasaydınız, g.o.d olmazdı. Bunu unutmayın lütfen. Size çok ama çok teşekkür ederim ve her zaman beraber olalım! Sizi seviyorum!!! Bu bizim 15. yıl dönümümüz olduğu için, bu yazıyı 15:00’da (Kore saati ile) yükledim! Smile Siz benim gururum ve güç kaynağımsınız! Tanrı sizi korusun!”

İki g.o.d üyesi Park Joon Hyung ve Kim Tae Woo’nun yeni ajans arkadaşları olarak tekrar bir araya gelmesi gibi güzel bir haberi paylaşmak için daha iyi bir zaman olamazdı! Bir Soul Shop Entertainment yetkilisi Star News’e, “Park Joon Hyung ile bir ay önce sözleşme imzaladık. Sözleşmeyi Kim Tae Woo ve g.o.d bağlantısı sayesinde imzaladık. Şimdilik Amerika için planlanan programlara odaklanacak. Kim Tae Woo’nun hemen bir g.o.d üyesi olarak geri dönme konusunda herhangi bir planı yok.” şeklinde açıklama yaptı.

Min-Hee Chang^^

First generation idol group g.o.d celebrated their 15th anniversary on January 13, and oldest member Park Joon Hyung wrote a handwritten letter to fans and announced that he has joined Kim Tae Woo’s agency Soul Shop Entertainment!

Park Joon Hyung thanked fans on his Instagram, “To: Our family Fangod, Wow! 15 years have already went by at the blink of an eye!!! Thank you so much for always loving and watching over us!!! Smile Although this is something that I always say, please don’t forget that if it weren’t for you all, g.o.d wouldn’t exist and wouldn’t be here~ Thank you so so much and let’s always be together! I love you!!! Since it’s our 15th anniversary, I uploaded this post at 15:00 KST! Smile… You are my pride & strength! God bless!”

The timing couldn’t be any more perfect to share the good news that the fellow g.o.d members, Park Joon Hyung and Kim Tae Woo, are reuniting as new labelmates! A Soul Shop Entertainment rep told Star News, “We signed with Park Joon Hyung a month ago… We signed with him thanks to Kim Tae Woo and g.o.d’s connection… He will focus on the program planned for the States for the time being… There are no plans for Kim Tae Woo to return as [a member of] g.o.d right away.”

14.01.2014 – allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.