yukari
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Baş Sağlığı
#31
Herkese merhaba,

Burada olmayalı yıllar olmuş. Çok üzüldüm haberi alınca. Eskiden burda saatlerce vakitler geçirirdik, bir çok dostluğun kurulmasına vesile oldu. Bir çok arkadaş hala birbiriyle görüşmekte. Hakkı, emeği ödenmez. 


Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun...
Cevapla
#32
Yıllar sonra siteye böyle bir sebepten gireceğim aklımın ucundan dahi geçmezdi.

Hilmi abinin oluşturduğu bu platformla birçok insan hayatında çok güzel ilişkiler kurdu, kendisine bu konuda borcumuz asla ödenemez. Her şey için teşekkürler Hilmi abi, ışıklar içinde uyu.
Cevapla
#33
İnanmak istemediğim bir haberdi benim için. Çok ama çok üzgünüm. Başımız sağ olsun. Başta ailesi olmak üzere herkese sabır diliyorum....
Cevapla
#34
Allah rahmet eylesin çok üzgünüm... 2009'dan beri bu foruma üyeyim yakınımı kaybetmiş gibi üzüldüm.... Allah rahmet eylesin...Mekanı cennet olsun..
Cevapla
#35
Yıllar sonra böyle bir haber için siteye gireceğimi hiç tahmin etmezdim... Başımız sağolsun mekanı Cennet olsun.

My Love JJ <3<3<3<3<3
TVXQ and JYJ Forever OT5 ~
Cevapla
#36
Ben de aynı şekilde, yıllar sonra siteye login oldum eski günleri anmak adına forumda gezinirken haberi aldım. Allah ailesine ve sevenlerine sabırlar versin, mekanı Cennet olsun.
WWW
Cevapla
#37
Şu an inanamıyorum. Şok oldum. Çok üzüldüm. Saygıdeğer bir insandı Hilmi abi... Mekanı cennet olsun inşallah. Allah yakınlarına bol sabırlar versin.
BLACK PINK ♥ TWICE ♥ A PINK ♥ EXID

K-POP
BTOB ♥ EXO ♥ BTS ♥ SUPER JUNIOR ♥ SS501 ♥ HIGHLIGHT ♥ B1A4 ♥ VIXX ♥ JYJ
LEE CHANGSUB
Cevapla
#38
Inanamıyorum. Sayfaya bir bakayım dedim şok oldum. Çok üzüldüm. Mekanı Cennet olsun.
Cevapla
#39
Mekanın cennet olsun hilmi abi... Hala eski e postalarımız duruyor hatta geçen bir okuyayım dedim diye için hele yapabiliriz gibi bir çok şey.😢 Çok üzgünüm...
? BLOCKB IS MY LIFE ?
[Resim: tumblr_olvtfdqgPs1sp9bkwo2_500.gif]
Kore_Güzeli black pearl

WWW
Cevapla
#40
15 Eylül'den beri bilgisayarımın bozulması okul sınavlar gibi aksilikler sebebiyle forum ve çevirileri aksatıyordum ve tek düşündüğüm Hilmi abiye ayıp oldu, bugün yazayım yarın yazayım gibi şeylerdi. Bir ara konuştuk ve ben kasımda dönüyorum dedim. Ama o gitmiş. Haberi okuyunca göz yaşlarıma hakim olmakta gerçekten zorlandım. Hala şoktayım. Başımız sağolsun acı kaybımız için, mekanı cennet olsun. Sad Sad
[Resim: qHaahR.gif]
Cevapla
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Koreafans Hakkında

Lorem ipsum

              Quick Links

              User Links

              Advertise