Korea-fans.com Türkiye & Kore Dostluk Forumu KOREA & TURKEY FRIENDSHIP

Tam Versiyon: Baş Sağlığı
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4 5
ACI KAYBIMIZ
.
Sitemizin kurucusu, değerli ağabeyimiz Hilmi Kesenek’in bir rahatsızlık sonucunda vefat ettiğini sizlerle paylaşmak istiyoruz.
Korea-Fans için gece gündüz demeden emek harcamış, Türk-Kore Dostluğu'nun gelişmesi için önemli faaliyetlerde bulunmuş değerli ağabeyimizi kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz.
Toprağı bol, ruhu huzurlu olsun.
Ağabeyimizin mekanı da tıpkı kalbi gibi güzel olsun.
 
Tüm yakınları ve sevenleri olarak başımız sağ olsun.

Korea Fans & KGFA Ailesi
Şimdi ögrendim. Çok büyük üzüntü içindeyim. Rahatsızlığı vardı. Çok üzgünüm. Çok degerli ve sevip saydığımız bir abimizdi. Allah mekanını cennet eylesin. Kıymetli anneciğine ve tüm Kore-a Fans ailesine sabırlar dilerim.

Eski adminlerden Semra Tunç..
Sevgili abimizi kaybetmiş olmanın derin üzüntüsü içindeyim, kelimelerin bittiği yerdeyim. Başta ailesi olmak üzere hepimizin başı sağ olsun. Ruhun şad olsun abi, her zaman güzel anılarımızda olacaksın.
Çok şaşırdım, çok üzüldüm. Çocukluğum yok olmuş gibi hissettim... Başımız sağ olsun, mekanı cennet olsun inşallah. Sad
Başımiz sağolsun🙏🙁😓🤲 senelerdir bir aradaydik çalıştık Hilmi abi gercekten burasi icin cok emegi geçti büyümesi daha iyi yerlere gelmesi icin cok çabaladı çalıştı istedigi o hayalaede kavuştu yapacak cok seyi olduğuda aşikardı malesef olmadi gercekten üzgünüm ailesine sabırlar diliyorum mekani cennet olsun emegin yaptıkların ödenmez minnettarız 🙏🙏🙏🙏
Başımız sağolsun çok şaşkın ve çok üzgünüm Allah rahmet eylesin 😞😢
Herkese merhaba, öncelikle duyduğum büyük üzüntüyü anlatmam çok zor. Korea-fans ailesinin başı sağ olsun. Sabriye teyzeme sabır diliyorum.
Çok değerli, güzel insan Hilmi abimizi kaybetmiş olmanın en derin üzüntüsünü yaşamaktayım. Başımız sağ olsun.
Mekanın uçmağ olsun kıday baksı...
Şu anda askerdeyim ve gelecek ay için görüşmeyi planlıyorduk. Maalesef olmadı, başımız sağ olsun...
Kelimelerin bitti yerdeyim. Çok üzüldüm. Allah rahmet eylesin. Herkese çok iyiliği dokunmuştur. Başta ailesinin ve bizlerin başı sağ olsun. Mekanı cennet olsun.
Sayfalar: 1 2 3 4 5