English pop star Pixie Lott writes a song for SNSD

İngiliz Pop Yıldızı Pixie Lott SNSD İçin Bir Şarkı Yazdı

İngiliz pop yıldızı Pixie Lott yakın zaman önce SNSD için bir şarkı yazdı.

31 Aralık tarihinde SM Entertainment’tan alınan bilgilere göre, Pixie SNSD’nin dördüncü albümü ‘I Got A Boy’da yer alacak “Baby Maybe” şarkısını yazdı.

Şarkı aşık olan bir kızı anlatıyor. Canlı melodiler ve Sooyoung, Yuri ve Seohyun tarafından yazılan sözler birçok insanı etkileyecek.

Pixie, Lee Hi’nin SBS’nin K-pop Star yarışmasında söylediği “Mama Do” şarkısı sayesinde Kore’de tanındı. Pixie, GD & TOP’nin “Dancing On My Own” şarkısında da yer aldı.

Pixie’nin dışında; Dsign Music, Joe Belmaati, Yoo Young Jin ve Kenzie’nin de dahil olduğu yurt içi ve yurt dışındaki tanınmış besteciler SNSD için çalıştı.

Albümün çıkış parçası “I Got A Boy” bağımlılık yapan bir melodiye sahip olan elektronik bir dans şarkısı. Sözleri kızların günlük hayattaki sohbetleriyle ilgili.

Yeni albüm toplam on şarkıdan oluşacak. Yuri ve Seohyun “XYZ” şarkısının sözlerini yazdı ve Taeyeon ve Tiffany “Glass Child” şarkısını düet şeklinde söyledi. Albümde “Boomerang” isimli Japonca şarkının Korece versiyonu da yer alacak.

SNSD albüm yayınlanmadan önce 31 Aralık tarihinde resmi internet sitesi, YouTube, SM Town, Twitter ve Naver aracılığıyla bir tanıtım klibi yayınladı.

primadonna

English pop star Pixie Lott recently wrote a song for SNSD.

According to SM Entertainment on December 31, Pixie wrote “Baby Maybe,” which will be included in SNSD’s fourth EP ‘I Got A Boy’.

The song is about a girl who is in love. Bright melodies and the lyrics written by Sooyoung, Yuri, and Seohyun will impress many people.

Pixie is well known in Korea thanks to the song “Mama Do,” which Lee Hi sang on SBS’s K-pop Star. She also joined GD & TOP for “Dancing On My Own.”

Besides Pixie, renowned songwriters, including, Dsign Music, Joe Belmaati, Yoo Young Jin, and Kenzie from in and outside of the country worked for SNSD.

The title song “I Got A Boy” is an electronic dance song with addictive melodies. The lyrics are about girls having a chat on their daily lives.

The new EP will be included with ten songs in total. Yuri and Seohyun wrote the lyrics for “XYZ” and Taeyeon and Tiffany sang duet “Glass Child.” The Korean version of the Japanese song “Boomerang” will be also included.

SNSD released a teaser video on December 31 on their official website, YouTube, SM Town, Twitter, and Naver prior to their EP release.

31.12.2012 – Korea.com

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.