Teaser revealed for JYPE’s new duo group, 15&

JYPE’nin Yeni İkilisi 15&’in Tanıtım Klibi Yayınlandı

JYP Entertainment yeni düet grubu 15& (‘On Beş Ve’) için bir tanıtım sitesi açtıktan sonra, bir tanıtım klibi yayınladı!

JYPE, “‘K-Pop Star’ birincisi Park Ji Min, kendisiyle aynı yaştaki (15) bir JYP stajyeri ile birlikte 15& adı verilen bir grupta çıkış yapacak.” diye açıklama yaptı.

Park Ji Min ile birlikte çalışacak olan kız, bir TV programında göründükten sonra JYP Entertainment’a girmiştir ve beş yılı aşkın süredir JYPE stajyeridir. ‘Dahi kız’ lakaplı gizemli üye oldukça dikkat çekmekte.

Tanıtım klibinde Park Ji Min’in yüzü net bir şekilde gözüküyor ancak diğer üyenin yüzü gizleniyor.

15& çıkış parçasını 5 Ekimde yayınlayacak.

Min-Hee Chang^^

After launching a teaser site JYP Entertainment has released a teaser video for their upcoming duo group, 15& (‘Fifteen And’)!

JYPE announced, “‘K-Pop Star‘ winner Park Ji Min will be teaming up with a JYP trainee of the same age (15) to debut as a team called 15&“.

The girl who will be teaming up with Park Ji Min for 15& got cast into JYPE after appearing on a TV program and has been a trainee for more than five years. The mysterious member is receiving much attention as she has even been nicknamed ‘genius girl’.

The teaser video shows a clear face of Park Ji Min but the face of the other member is hidden.

15& will be dropping their debut track on October 5th.

24.09.2012 – allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.