T-ara fans extort Kara fans’ albums?

T-ara ve Kara’nın hayranları arasına karakedi mi girdi?

Uzun zamandır medya’da dolaşan söylentiler artık ciddi olarak konuşulmaya başlandı.T-ara ve Kara hayranlarının arasında ciddi bir savaş patlak verdi.

Bu savaşın ortaya çıkmasının temel nedeni, iki grubun da aynı dönemde sahneye dönmesine bağlanmakta.Bu nedenle de iki grup amansız bir yarışın ortasında kalmış bulunuyor.Ancak bu yarış sadece tatlı bir rekabetten ibaret çünkü iki grubun hanım kızları normal yaşantıda çok iyi arkadaşlar.Ayın 19’unda Music Bank sonuçlarına göre bir numarayı T-ara almıştı ancak ki bu sonuç hatalıydı ve asıl 1 numaraya yerleşmesi gereken grubun Kara olması gerekiyordu.Neyseki 21’inde bu hata düzeltildi ve Kara hak ettiği mevkiye kavuştu.

Bu fanları çok da kızdırmasa da belirgin bir düşmanlığın tohumlarını ekti.Birbirlerine karşı kötü davranışlarda bulunmaya başlayan fanların karşılıklı olarak birbirlerinden özür dilemesi gecikmedi.Umarız ki tatlıya bağlanmıştır.

(Setsuna)

———————————————–

A war has been declared by T-ara and Kara fans recently and it’s getting kind of scary serious.

It all started when both groups made a comeback around the same time. The competition between the two groups wasn’t really getting fierce at that point though because it’s been revealed that the gals are all close friends in real life. On the 19th however, there was a mistake on Music Bank: the results indicated that T-ara won, but the scores had been mixed up and it was really Kara who came out on top. Then on the 21st, T-ara took the Mutizen award.

(22.03-2010- Allkpop)

Image and video hosting by TinyPic

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.