Super Junior’s Choi Siwon cast in a new TV series

South Korea (대한민국)

Super Junior’dan Choi Siwon Yeni Bir TV Dizisinden Rol Teklifi Aldı

Super Junior’dan Choi Siwon küçük ekrana geri dönüyor.

27 Ağustos günü bir çok yayın görevlisi Choi’nin, Kasım ayından itibaren her Pazartesi-Salı günleri yayınlanacak olan yeni SBS dizisi “Lord of the Dramas”da Kang Min adında ünlü bir yıldızı oynayacağını söyledi.

SM Entertainment’tan bir konuşmacı, “Choi’ye diziden bir rol teklifi geldi ve şu anda bu teklife olumlu yönde bakıyoruz.” açıklamasını yaptı.

“Lord of the Dramas” bir dış kaynak yapım şirketinin başkanı, yeni bir senarist ve ünlü bir aktör hakkında bir komedi dizisi. Başkan sadece parayı önemseyen bir kişidir. Senarist ise insan sevgisine önem vermektedir. Bu iki karakter yeni bir dizi çekmek için kendini beğenmiş ünlü bir yıldızla buluşacaktır.

Choi yakışıklı ve oyunculuk konusunda uzman olan küstah Hallyu yıldızı rolünü canlandıracak. Bu karakter hırslıdır ve dizinin başrolünü oynamayı kabul eder. Ancak dizi başarısızlıkla sonuçlanacaktır.

Başkan rolünü Kim Myung Min oynayacak. Senarist rolünü ise Jung Ryeo Won’un oynama ihtimali var.

Min-Hee Chang^^

Super Junior’s Choi Siwon will return to the small screen.

On August 27, several broadcast officials said that Choi was cast in SBS’s new Monday-Tuesday series Lord of the Dramas (working title), which will air in November, to play the role of a top star named Kang Min.

A spokesperson for SM Entertainment says, “Choi was offered a role in the series and we are currently considering it positively.”

The series is a comedy about a president of an outsourcing production company, a new writer, and a top star actor. The president only cares about money but the new writer thinks that TV series have to be human love. The two characters will meet the arrogant top star actor to make a new TV series.

Choi will play the role of an arrogant Hallyu star, who is handsome and also good at acting. He is greedy and leads his series to end in failure.

Kim Myung Min will play the role of the president and Jung Ryeo Won may be cast in the series to play the new writer.

27.08.2012 – allkpop

http://img268.imageshack.us/img268/3324/20120827111403801371.jpg

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.