Son Dambi rides back to Music Bank with ‘dB Rider’

South Korea (대한민국)

Seksi bir kedi kadına dönerek hiçbir şey yapmadı ama internet kullanıcılarının başını Son Dambi için başından aldı. Popüler solist ilk promosyonlarını yeni single’ı “db Rider” ile sürdürmeye hazır.

Şarkı mini albüm “The Queen”de çıktığında hayranlardan bir çok beğeni topladı ve şimdi kraliçe onu sahnede sergilerken hayranlar sevgilerini sözlü olarak ifade edebilecekler.

Geri dönüş sahnesinden önce ayrıca dansçılarıyla birlikte bir sahne arkası resmi tweetledi ve “İlk yayın için ön kayıdımızı tamamladık hehe Grup çekimi^^” yazdı.

Yosu

Transitioning into a sexy cat woman has done nothing but turn netizen heads left and right for Son Dambi. The popular soloist is ready to follow up her initial promotions with her hot single, “dB Rider.”

The follow-up track received a lot of love from fans when it was first released on her mini album, “The Queen“, and now fans are finally able to verbally express their love for it while the queen herself performs it on the stage!

Before her comeback stage, she also tweeted a backstage picture with her dancers and wrote, “Our pre-recording for our first broadcast has finished hehe Group shot ^^“.

(17.09.2010 – allkpop)

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.