SISTAR Wins Their 3rd Mutizen This Week + Performances from June 22rd’s SBS ‘Inkigayo’!

SISTAR Bu Hafta 3. Mutizen Ödülünü Kazandı! + SBS ‘Inkigayo’nun 23 Haziran’da Yayınlanan Bölümünden Performanslar

SBS’nin ‘Inkigayo’ programı sevdiğiniz sanatçıların heyecan verici performanslarıyla dolu yepyeni bir bölümle haftalık şovu için geri döndü! Bu akşamki bölümün sunucuları ZE:A üyesi Kwanghee, IU ve karizmatik aktör Lee Hyun Woo’ydu.

Bugünün birincilik ödülü için SISTAR, After School ve Rainbow aday gösterildi. Ancak, en nihayetinde SISTAR “Give It to Me” ile birinci olarak bu bölümün kazananı oldu!

Two Months’dan Lim Kim (Kim Ye Rim) “All Right” ile vokal yeteneklerini sergileyerek solo çıkış yaptı. Dal Shabet”Be Ambitious” şarkısıyla, Sunny Hill ise “Young Folk” şarkısıyla sahne aldı. LEDApple “Bad Boys”u seslendirdi veBaek Ah Yeon “A Good Boy” ile sevimli bir dönüş yaptı. Ayrıca, 2EYES “Don’t Mess With Me” ile çıkış yaparken,Crayon Pop “Bar Bar (+Bar) şarkısıyla harika bir dönüş yaptı.

Bu akşamki bölümde performans sergileyen diğer sanatçılar: SISTAR, EXO, After School, Ivy, HenryNine Muses,Nell, BTS, Rainbow, HEYNE, Lee Hyori.

Min-Hee Chang^^

SBS’s ‘Inkigayo’ is back for its weekly show featuring performances by your favorite artists with hosts ZE:A‘s Kwanghee, IU, andLee Hyun Woo!

The first place nominees are SISTARAfter School, and Rainbow, but int he end SISTAR won this episode with “Give It To Me”.

Two Months’ Lim Kim (Kim Ye Rim) had her solo debut with “All Right”, showing off her amazing vocal prowess. Dal Shabetwowed with their gorgeous legs with “Be Ambitious”, and Sunny Hill took over the stage with “Darling of All Hearts”. LEDApple finally had a song of their own to sing in “Bad Boys”, and Baek Ah Yeon had her cute comeback with “A Good Boy”. 2EYES also had their debut with “Don’t Mess With Me”, while Crayon Pop made an adorable comeback with “Bar Bar (+Bar)”.

Other performers of the night were SISTAR, EXO, After School, Ivy, HenryNine Muses, Nell, BTS, Rainbow, HEYNE, Lee Hyori.

23.06.2013 – allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.