S. Korea, China, Japan agree to jointly develop ‘golden tour routes’

South Korea (대한민국)

Güney Kore, Çin ve Japonya Ortaklaşa Gelişmek İçin ‘Altın Tur Rotalarını’ Kabul Etti

Güney Kore Turizm Bakanlığı pazar günü bölgedeki turizm sektörünü artırmak için bir uğraş olan üç ülkeyi birbirine bağlayan “Altın Tur Rotları”nı geliştirmek için Çin ve Japonya ile anlaşmaya vardı.

Ortak bir bildiri ile önemli olaylardan biri olan anlaşmayı, Güney Kore Kültür, Spor ve Turizm Bakanı Chong Byoung-gug, Çin Ulusal Turizm İdaresi Başkanı Shao Qiwei ve Japonya Arazi, Altyapı, Ulaştırma ve Turizm Bakanı olan Akihiro Ohata bu dağ tatil belgesinde yapılan yıllık toplantıda kabul etti.

zyazı

Tourism ministers of South Korea, China and Japan agreed Sunday to develop “golden tour routes” linking the three nations in an effort to boost tourism industries in the region.

The agreement was the highlight of a joint declaration that South Korea’s Culture, Sports and Tourism Minister Choung Byoung-gug, China’s National Tourism Administration chief Shao Qiwei, and Akihiro Ohata, Japan’s Land, Infrastructure, Transport and Tourism minister, adopted at their annual meeting in this alpine resort town.

29.05.2011 – Yonhap

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.