PSH on his way to Japan

South Korea (대한민국)

Park Si Hoo Japonya’ya Gitmek Üzere Yola Çıktı

Park Si Hoo, yarın (21.02.2012) tarihinde Tokyo Dome’de düzenlenecek olan ünlü Japon modacı Yumi Katsura’nın “Asya Rüzgarı” isimli müzikli düğün defilesine katılmak üzere bugün Japonya’ya doğru yola çıktı. Hayranları, Gimpo havaalanında ünlü oyuncunun resimlerini çektiler.

Park Si Hoo’nun bağlı bulunduğu ajans ise gün içinde sosyal paylaşım sitesi olan Tweeter’da bir mesaj bıraktı:

“Park Si Hoo ve Jung Woo Jin, Yumi Katsura’nın yarın Tokyo’da düzenlenecek olan 2012 Büyük Kreasyonu’nda yer almak üzere yola çıktılar. Sevgili Japon hayranlar, onları sıcak bir karşılama ile karşılayın.^^”

Bilindiği üzere, bu özel defile için Çin, Japonya ve Kore’den 3 ünlü isim seçilmişti ve Kore’yi temsilen Park Sİ Hoo davet edilmişti.

sark_gunesi

Park Si Hoo is on his way to walk the runway in tomorrow’s “The Wind of Asia”, Yumi Katsura’s wedding fashion extravaganza that will be held in Tokyo Dome. His fans took some photos at Gimpo Airport.

His agency Eyagi Entertainment left a message on Twitter today.

“From EYAGI Twitter 2012.02.20
Park Si Hoo and Jung Woo Jin* are on their way to take part in Yumi Katsura’s 2012 Grand Collection tomorrow (21st) in Tokyo. May Japanese fans give them a warm welcome^^”

As it is stated before that 3 guests were invited from Chine, Japan and Korea, and Park Si Hoo will represent his country; Korea.

Daum – 20.02.2012

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.