Performances from the January 20th Episode of SBS ‘Inkigayo’!

SBS ‘Inkigayo’nun 20 Ocak Tarihindeki Bölümünden Performanslar

Karizmatik oyuncu Lee Hyun Woo ile birlikte ZE:A üyesi Kwanghee ve IU’nun sunduğu SBS ‘Inkigayo’, hayranı olduğunuz sanatçıların heyecanlı performanslarıyla dolu yepyeni bir gösteriyle karşınızda!

Bu geceki bölümde her zamanki performansların yanı sıra; CNBLUE, 2YOON, VIXX, Phantom ve Moon Hee Jun dönüş yaptı.

Bu haftaki kamu hizmeti duyurusu bölümünde, Boyfriend ördek etinin beslenme ve sağlık açısından yararlarını tanıtarak insanları bilinçlendirmeye yardımcı olmak için konuk olarak yer aldı!

Bu gece sergilenen diğer performanslar: Tiny-G, Baechigi, Hello Venus, December, GLAM, Sunny Hill, C-CLOWN, Boyfriend, Baek Ji Young, INFINITE H ve Girls’ Generation.

primadonna

SBS‘s ‘Inkigayo‘ is back once again with a new show full of exciting performances from the artists you adore, brought to you by the charismatic actor Lee Hyun Woo, alongside ZE:A’s Kwanghee and IU!

Aside from the usual stages on tonight’s episode, CNBLUE, 2YOON, VIXX, Phantom, and Moon Hee Jun made their comebacks through today’s broadcast.

This week’s PSA from ‘Inkigayo’ guest-featured Boyfriend, who helped promote awareness on the health and nutrition benefits of duck meat!

Other performances from tonight included: Tiny-G, Baechigi, Hello Venus, December, GLAM, Sunny Hill, C-CLOWN, Boyfriend, Baek Ji Young, INFINITE H, and Girls’ Generation.

20.01.2013 – allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.