Lee Young-ae Talks on Marriage

Lee Young-ae Evlilik Üzerine Konuştu

Muhabir Cho Jae-hyon Haberi

Aktris Lee Young-ae, bir iş adamı ile gizlice yaptığı evliliği konusunda, geçtiğimiz ay evliliklerini takiben gittikleri tatil yeri Hawaii’den döndükten sonra, ilk defa Salı günü durumunu açıkladı.

Hanyang Üniversitesi’ndeki 10 dakikalık kısa toplantıda gazete muhabirlerine, gelecekle ilgili özel planlarını iptal etmesine rağmen evliliğinin oyunculuğunu bitirmek anlamına gelmediğini söyledi. Lee, Hanyang Üniversitesi, Sinema ve Tiyatro Bölümü’nde doktora yapmak üzere ilk sömestrisine başladı.

“Hayranlarımın beni (evliliğimi) anlayacaklarını umut ediyorum. Türlü evlilikler vardır, yine de beni seven hayranlarım için üzgünüm. Evliliği sessizce yapmak istedim. Şu anda evlilik yaşamının en önemli noktası güvendir.”

Lee, kocasının gizliliğine saygı duyulmasını ısrarla istedi.

“Ona karşı aşkın ötesinde derin duygularım var. Onun her şeyi benim için iyi. O, bu denli güvenilir ve candan biridir. Eğer eşim sanat camiasından biri olsaydı, onun hakkındaki kişisel bilgileri açıklıyor olacaktım. Fakat o sıradan biri. Bu yüzden bende bu sınırı koruyacağım.”

Lee, daha iyi bir aktris olmak için daha çok çalışmayı planladığını söyledi.

“Bir aktris olarak çalıştığım alanda ilerlediğimi göstermeyi isterim. Çalışmak oyunculuğumun sadece bir uzantısıdır. Elimden gelenin en iyisini yapacağım.”

Lee düğünden sonra, bu ayın başında evine tek başına döndü.

Oyuncuya ABD’de de çalışma planları olup olmadığı sorulduğunda, şimdilik bunun belli olmadığını söyledi.

“Saraydaki Mücevher” oyuncunun oynadığı en iyi bilinen hit dizidir. Lee, sadece Jeong olarak bildiğimiz, 55 yaşındaki biri ile evlendi. Jeong, Chicago’da Illinois Teknoloji Enstitüsü’nden mezun ve ABD’deki IT endüstrisinde çalışıyor.

[email protected]
09-15-2009

Image Hosted by ImageShack.us

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.