Kim Woo Bin dishes on Lee Jong Suk’s Real-Life Personality and Their Bromance

Kim Woo Bin, Lee Jong Suk’un Gerçek Hayattaki Kişiliğini ve İlişkilerini Ortaya Serdi

Aktör Kim Woo Bin ve yakın arkadaşı Lee Jong Suk gerçek hayatta kişilikleri ve sevimli ilişkileriyle dikkat çekiyor.

23 Temmuz’da ‘Good Morning’ programında, Kim Woo Bin ve Lee Jong Suk’un gerçek ilişkileri ortaya çıktı. Kim Woo Bin şöyle söyledi, “Lee Jong Suk hassas ve sıcak bir kişiliğe sahip. Böyle nazik ve çok düşünceli bir arkadaşa sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Onunlayken daha sonra ne yapacağınızı asla tahmin edemezsiniz, çok masum ve nazik bir insan. O hatunu tanımlamak için en doğru sözcük ne olur bilmiyorum.”

Kim Woo Bin, Lee Jong Suk’un gelecekteki hedefleri hakkında izleyicilere şöyle söyledi, “Lee Jong Suk erken yaşta evlenmek istiyor.” Onların nasıl arkadaş oldukları sorulduğunda, “Lee Jong Suk ve ben model olduğumuzdan beri arkadaşız. İlk modellik yaptığım zamanlarda, Lee Jong Suk 3-4 yıl boyunca benim sunbaemdi. Birlikte yaptığımız bir gösteride yakınlaştık. Modellik kariyerimizde arkadaş olduk ve ‘School 2013’ dizisi bizi daha çok yakınlaştırdı,” dedi.

YDK

It seems their bromance has yet to end as actor Kim Woo Bin dished on his close friend Lee Jong Suk’s real-life personality and their adorable relationship.

On the July 23rd broadcast of ‘Good Morning’, Kim Woo Bin revealed what Lee Jong Suk is really like. He shared, “Lee Jong Suk is a sensitive and warm person. I am really thankful to him because his is such a kind and considerate friend. You never know what he’s going to do next, and he’s innocent and kind. I’m not sure if this is the right word to describe him, but he’s a minx.”

Kim Woo Bin also told viewers about one of Lee Jong Suk’s goals, “Lee Jong Suk wants to get married even at an early age.” On the topic of how they became best friends, Kim Woo Bin recalled, “Lee Jong Suk and I became friends ever since our modeling days. When I made my debut, Lee Jong Suk was my sunbae by 3-4 years. We did a show together and became close. We were close during our modeling days, and while filming ‘School 2013’ together, we became even closer.”

24.07.2013 – Allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.