KARA’s Hara & B2ST’s Junhyung confirmed to be in a relationship!

KARA’dan Hara ve B2ST’den Junhyung’un sevgili oldukları ortaya çıktı.

Cube Entertainment 28 Haziran’da bir açıklama yaptı, “İkisinin arasında normal bir abi-kardeş ilişkisi vardı. Şimdi ise yaklaşık bir aydır çıkıyorlar. Hara, zor zamanlar geçirirken Jun Hyung onu daima teselli etti. Programları çok yoğun olduğu için birlikte fazla vakit geçiremiyorlar. Şimdiye kadar sadece yemek için dışarı çıktılar ve üç kez buluşabildiler.”

DSP Medya da şu açıklamaları yaptı, “Onlar birbirlerini karşı iyi hisler içindeler ama hala birbirlerini tanıma aşamasındalar. Çıkmaya başlamalarının üzerinden sadece bir ay geçti. Onlara biraz daha göz kulak olun lütfen.”

butterfly7

KARA’s Hara and B2ST’s Junhyung have been revealed to be dating.

On June 28th, Cube Entertainment announced, “They had a senior/ junior relationship until they began dating. They’ve been dating for about a month now. When Hara was going through some difficult times, Junhyung consoled her. Because of their busy schedules, they’ve only been able to go out to eat and other dating activities three times so far.”

DSP Media also announced, “They do have good feelings towards one another, but they’re still getting to know each other. It’s only been a month so far. Please watch over them for a bit more.”

( allkpop / 28.06.2011 )

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.