G.NA to Possibly Make A Comeback in March

G.NA Mart Ayında Dönüş Yapabilir

G.NA Mart ayında dönüş yapmak için hazırlıklarını tamamlıyor.

G.NA son ‘2013 United Cube Konseri‘ basın toplantısında, “Mart ayının başında yeni bir albümle dönüş yapacağım. Albümü tamamlamak için çok çalışıyorum, lütfen dört gözle bekleyin,” dedi.

Ayrıca yaklaşan Cube Entertainment konseri hakkındaki ayrıntıları da açıkladı: “Büyüyen Cube ailesiyle birlikte bir performans sergileyeceğiz ve bunun farklı yönlerimizi göstermek için büyük bir fırsat olduğunu düşünüyorum. B2ST üyeleri Yoseob ve Junhyung’la beraber bir performans hazırladım. Eğlenmek için geldiğiniz sürece, güzel vakit geçireceğinizi umuyorum.”

primadonna

G.NA is wrapping up preparations to attempt to make a comeback in March.

At the recent ‘2013 United Cube Concert‘ press conference, G.NA stated, “I’m coming back with a new album in early March. I’m working hard to finish up the album, so please look forward to it.”

She also revealed details about the upcoming Cube Entertainment concert: “We’ll be doing a collaborative performance with the growing Cube family, and I think it’s an opportunity to show difference sides of ourselves. I’ve prepared a performance with B2ST‘s Yoseob and Junhyung. Firstly, since you’ve come to enjoy yourselves, I hope you have fun watching it.”

02.02.2013 – allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.