f(x) to Broadcast Comeback Special with Mnet America

f(x) Mnet America Kanalından Özel Dönüş Programını Yayınlayacak

f(x) resmi dönüş performanslarının bir gün öncesinde Mnet America’nın “Go! f(x)” programıyla hayranlarının karşısına çıkacak.

Mnet America 24 Temmuz’da, f(x)’in geçtiğimiz mart ayında Amerika’ya ziyareti sırasında yapılan özel bir geri dönüş programı olan “Go! f(x)”i yayınlayacak.

Bu özel program f(x)’in ABD gezisi boyunca neler yaptığını, SXSW’deki performanslarını ve ‘Funny or Die’ için Anna Kendrick ile buluşmalarını gösterecek.

Resmi faaliyetlerinin yanı sıra, f(x) üyeleri Amber’ın Los Angeles’taki evine giderek onun arkadaşları ve ailesi ile buluştular.

Merakla beklenen program 24 Temmuz’da Mnet America ve Youtube üzerinden yayınlanacak, 31 Temmuz’da da Kore’de ekranlara gelecek.

Min-Hee Chang^^

A day ahead of its official stage comeback, f(x) will be greeting fans through Mnet America’s Go! f(x).

On July 24, Mnet America will be broadcasting Go! f(x), a comeback special that was created in the US when f(x) was visiting back in March.

The special program will show what f(x) did during its trip to the US, participating in SXSW and meeting Anna Kendrick for Funny or Die.

In addition to formal activities, the f(x) members also hit up Amber’s home in Los Angeles, meeting with her friends and family.

The anticipated show will air through Mnet America and Youtube on July 24. The show will broadcast in Korea on July 31.

24.07.2013 – Mnet

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.