yukari
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Urgent Announcement About LEDApple Concert!
#1
Urgent Announcement About LEDApple Concert!
LEDApple Konseri İle İlgili Önemli Duyuru!


Birkaç saat önce LEDApple, Atina'ya indi ve konser turlarındaki üç şehirde yer alan hayranları ile buluşacakları için endişeliler. Maalesef onların yolculukları sırasında bir bagaj kayboldu. Bagajda diğer şeyler arasından, üç konserde de avantaj elde eden bilet sahiplerine verilecek hediyeler (ışıklı çubuk ve bilezik) bulunuyordu.

Bu olay, bizim sorumluluğumuzda olmamasına rağmen bizler, size verdiğimiz hediye sözümüzü tutmak istiyoruz. Işıklı çubuk ve bilezik almaya hak kazanan bilet sahiplerinin hediyelerini yükseltmeye karar verdik ve onların hepsine ses provasına katılım izni veriyoruz. Bu nedenle onların, biletleri ile birlikte saat: 17.30'da Bronx'da olmaları gerekmektedir. Eğer ses provasına katılmak yerine ışıklı çubuk ve bilezik almakta ısrarcı olan olursa bu kişiler bizimle iletişime geçmelidir. Onlar hediyelerini posta yolu ile alacaklar. Bu durumda onlar, ses provasına katılma hakkını kaybedecekler.

Stadium Events

English

A few hours ago LEDApple landed in Athens and they are anxious to meet their fans in all three cities of the tour. Unfortunately during their trip they lost one baggage. In this baggage, among other things, were the gifts (Light sticks and Bracelets) for those who had benefits at the three concerts.

Even though this incident wasn't our responsibility and since we want to keep our promise for gifts, we decided to upgrade the gift for those who had earned the light sticks and the bracelets and grant to all of them access to the sound check. So they have to be at Bronx, with their ticket, at 17:30. If someone insists to have the light stick or the bracelet instead of the sound check attendance, he/she must contact us and he/she will receive the gift by mail later but, in that case, he/she will loose the opportunity to attend the sound check.

Stadium Events
Cevapla
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Koreafans Hakkında

Lorem ipsum

              Quick Links

              User Links

              Advertise