yukari
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orientango
#1
Orientango

[Resim: zdgj.jpg]

Website
Facebook

21 Temmuz 2001 akşamı Buenos Aires'de Arjantin'in ulusal müzik Salonu 'Manzana De Las Luces'de Asyalı ikilinin sahnede görünmesiyle muhteşem performans gerçekleşir. Duo Orientango'nun ilgi odağın da ki sanatçıları kadın kemancı Sung Kyung Sun ve erkek piyanist Jung Jin Hee idi. Ayrıca tango ve müzik ustası Astor Piazzolla mevcut tango parçalarını ve ünlü Kore halk eserlerini icra etti. Performansları başarıyla sona erdi ve sevgi gösterileriyle gönderildiler. Laura Escalada, onların performansını çok konuştu ve onların tangosunun karakteristik yorumlamasına büyük ilgi gösterdi. Borges Kültür Merkezi Palacio Tiyatrosu'nda yapılan başarılı, birkaç üstün performansı, FM radyo kamu yararı onları tango merkezinin haritasına yerleştirdi. Keman sanatçısı Sung Kyung Sun 1993 yılından beri Arjantin'de yaşıyor. sırasıyla UAP (Adventista del Plata Üniversitesi) daha sonra Juvenil De La orkestrasına katıldı. 1998 ve 2000 yıllarında Beethoven Müzik Akademisine gitti ve Jung Jin Hee ile grup Orientango'yu kurdu. 1976 Seoul doğumlu, Jung Jin Hee 1997 yılında Promociones Musicales Concours birincilik ödülünü kazandı. 1998'de Buenos Aires Ulusal Müzik Akademisi'nden mezun oldu.

Tango, eşsiz ritim ve melodileri nedeniyle müzikal anlamda bir bilgi gerektirir, bu nedenle yabancıların anlaması için zor bir müzik türü olarak kabul edilmiş; ancak Asyalı çift, Orientango yavaşça kalbi kucaklayan zarif performansı ve güzel melodileri ile tangoya benzersiz bir dokunuş eklemiştir.

English

In the evening of july 21st 2001 the duo carried out their spectacular performance as the Asians to appear on stage in 'Manzana De Las Luces', the National Musıc Hall of Buenos Aires Argentine. The Performers in the spotlight were Duo Orientango’s members famale violinist, Sung Kyung Sun and male pianist. Jung Jin Hee. On that performed a variety of existing tango pieces, including the musıc of Astör Piazzolla the master of tango, and a fow famous Korean folklores. The performance ended in success as they were received warmly with an ovation. Piazzola window, Laura Escalada, spoke highly of their performance and showed great interest in their characteristic interpretation of tango. Following successes at the Borges Cultural Center Palacio theatre, etc. And a few more outstanding performances FM radio made them the center of public interest and placed them in the multireferencial map of tango. The violinist in the UAP orchestra. Later, he joined the Juvenil de la camera orchestra. He granduated from Beethoven Musıc Academy in 1998 and in year 2000, he formed the group Orientango with Jung Jin Hee, who settled in Argentina since 1993. Born in 1976, in Seoul, Jung Jin Hee won first prize at the Promociones Musicales Concours in 1997 and graduated from The National Music Academy of Buenos Aires in 1998.

Tango which requires a musical sense due to its unique rhythm and melody, has been considered as a difficult musical genre for foreigners to understand, But the two Asians, Orientango sublimated their ethnicty into a strength by adding a unique touch of their own to tango through refined performance and beautiful melodies that gently embraces the heart.


Albümler / Albums

Orientango

01. Por Una Cabeza - 영화 <여인의 향기> 수록곡
02. A Orilla Del Rio - 엄마야 누나야
03. Oblivion - 드라마 <국 희> 테마
04. Libertango - CF 갤럭시 <한석규>편 배경음악
05. Imperial
06. El Dia Que Me Quieras
07. Adios Nonino
08. La Primavera De Mi Tierra - 고향의 봄 CF 삼성캐피탈...
09. Orientango - 창작곡
10. Lamentos - 한오백년
11. Violentango
12. Pajaro Azul - 새야 새야 / 아리랑

Passion

01. La Cumparsita 가장행렬
02. Milonga Triste 슬픈 밀롱가
03. Bahia Blanca 바히아 블랑카
04. La Muerte Del Angel 천사의 죽음
05. La Milonga Del Agel 천사의 밀롱가
06. Anos De Soledad 외로운 나날들
07. Dooggube 두꺼비
08. El Tango Para Violin 바이올린을 위한 탱고
09. El Tango Y La Passion 탱고와 열정
10. Jardin de mi papa 꽃밭에서
11. Milyang Arirang

Adiccion

1.Last Tango In Paris (Gato Barbieri)
2.Tango (Ryuichi Sakamoto)
3.Libertango (Astor Piazzolla)
4.Violentango (Astor Piazzolla)
5.Tango (Vocal Ver. Sunny)

Project 2005 Orientango

1. DIALOG
2. 슬픈 열정 PASION TRISTE
4. EL TANGO PARA VIOLIN
5. A MAN IN BUENOS AITES

Kaynak / Source
[Resim: ca6zc.gif]
Cevapla
#2
Tesekkur ederiz. Dinlemek ve izlemek gerek. (:
? BIGBANG MADE V.I.P
V.I.P MADE BIGBANG ?

Cevapla
#3
[Resim: dbo8.jpg]
[Resim: sqmo.jpg]
[Resim: hf2h.jpg]
[Resim: iq7f.jpg]
[Resim: ca6zc.gif]
Cevapla
#4
[Resim: eyow.jpg]
[Resim: zj2l.jpg]
[Resim: 5wwp.jpg]
[Resim: 3izz.jpg]
[Resim: ca6zc.gif]
Cevapla
#5
Tanıtım için teşekkür ederiz. Smile

>>> https://www.facebook.com/KoreaFansWorld
Cevapla
#6
Teşekkürler Smile
Cevapla
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Koreafans Hakkında

Lorem ipsum

              Quick Links

              User Links

              Advertise