yukari
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
New Information About LEDApple Concert!
#1
New Information About LEDApple Concert!
LEDApple Konseri İle İlgili Yeni Bilgiler!


[Resim: 9fJp2l.jpg]

Hevesle beklediğiniz an gelmiştir!

1 Kasım 2014 Cumartesi günü gerçekleşecek LEDApple Konseri için online bilet satışları hemen ertesi gün başlayacak!

Bu yüzden daha önce hiç yaşamadığınız en etkileyici K-POP gecesine hazır olun; çünkü konserin BRONX sahnesinde verilmesine ek olarak merakla beklediğimiz LEDApple, sahnede ve sahne arkasında bizlere sunacağı mutluluk ve aktivitelerle gerçek bir K-POP şöleni yaşatacak!

Bunun ilgili detyalı bilgiler, çok yakında duyurulacak; bu yüzden herhangi bir yarışmaya katılma ya da başka bir şeye katılma şansını kaçırmamak için sık sık sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın! Konserden hemen sonra mekanda bir parti ile gece tamamlanacağı için süper bir eğlenceye hazırlanmanızı öneririz!

Online bilet satışları en erken Cuma, en geç Pazartesi günü başlayacağından dolayı kredi kartlarınızı hazırlayın ve ilk biletleri almaya çalışın; çünkü her bilet kategorisinde bilet satış sırasına bağlı olarak ek ödüller ve sürpriz faydalar duyurulacaktır!

Bir kredi kartınız yoksa endişelenmeyin: önümüzdeki günlerde biletler için bir satış noktasının (büyük ihtimal mekanda) çalışma tarihi ve saati duyurulacaktır. Bu noktadan bilet alanlar için farklı bir sıralama listesi uygulanacaktır; böylelikle onlar da daha sonradan duyurulacak olan ek ödüller ve sürpriz faydalardan eşit olarak yararlanabilecekler. Ancak sizi uyarıyoruz; satışlar için fiziksel nokta sadece iki gün boyunca çalışacak; bu yüzden bu şekilde bilet alacak arkadaşlarımız, duyuruyu kaçırmamak için sürekli olarak sitemizi takip etmeyi unutmayınız!

Türk K-POP hayranları, haydi dünyadaki en özel ve en çok ses getiren K-POP hayranı olduğumuzu ispatlayalım!

K-Fans fighting!

English

The moment we have been eagerly waiting has come!

Online tickets presale for the LEDApple concert on Saturday November the 1st, 2014, is opening in the very next days!!!

So, be ready for the most impressive k-pop night you have ever lived, because the event, additionally to presenting live on the scene of BRONX, our eagerly awaited LEDApple, will also be a true K-pop feast with happenings and activities that would even bring some of us on stage or on the decks!!!

Detailed information on all these will be announced very soon, so don’t forget to check our page frequently in order not to miss a thing or even to enter a contest! We suggest that you prepare for super fun, as the night will be closed with a party at the venue, just after the concert!!!

Our information say that the online presale might open as early as Friday, or by Monday at the latest, so get ready with your credit cards, for trying to be the first to buy your ticket! Because in every ticket category separately, the temporal order of ticket issuance offers to their holders additional prizes and surprise-benefits to be announced!

If you don’t have access to a credit card though, don’t worry: in the following days, the working dates and time of one physical point of presale (probably at the venue) will be announced – a different temporal order list will apply for the tickets buyers from this point, so that they have equal chances to win additional prizes and surprise-benefits to be announced. But we warn you, the physical point of presale will work for just two days, so, if you are interested in this way of ticket purchase, don’t forget to frequently check our page, in order not to miss the announcement of the specific dates and time that this will be open.

Turkish k-pop fans, let’s prove that we are the most dedicated and loud k-pop fan-crowd in the world!!!
K-Fans fighting!


Cevapla
#2
Bilgilendirme için teşekkür ederiz.
Cevapla
#3
teşekkürler Smile
Spoiler göster
Cevapla
#4
teşekkürler Smile
Cevapla
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Koreafans Hakkında

Lorem ipsum

              Quick Links

              User Links

              Advertise