yukari
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
New Announcement About LEDApple Concert in Istanbul!
#1
New Announcement About LEDApple Concert in Istanbul!

İstanbul’daki LEDApple Konseri için son 4 gün!!!

Her şey hazır!

Grubun isteği üzerine üretilen ve konser sırasında satışa sunulacak sınırlı sayıdaki eşyalar:

1) S, M, L, XL ölçülerindeki kız tişörtü (fotoğraftaki) ve M, L, XL ölçülerindeki erkek tişörtü. SILVER bilet sahipleri için 15 Euro, GOLD bilet sahipleri için 13 Euro ve VIP bilet sahipleri için 11 Euro.

2) Kollektör CD (fotoğraftaki). Bu etkinlik boyunca sahnelenecek LEDApple konser şarkılarından oluşan 10 parça içermektedir. Avrupa turundaki üç şehir için sınırlı sayıda üretilmiştir ve yalnızca 150 tane bulunmaktadır. Tekrar üretim asla olmayacaktır. Bu yüzden eşsiz bir parça olarak özel bir değere sahiptir. SILVER bilet sahipleri için 12 Euro, GOLD bilet sahipleri için 10 Euro ve VIP bilet sahipleri için 9 Euro.

3) İyi kalitede ve geniş bir renk çeşitliliğine sahip İngiltere’den ithal edilen ışıklı çubuk. Tüm bilet kategorileri için 4 Euro’dur.

4) Sürpriz-hatırlanmaya değer şeyler, konser sırasında duyurulacaktır ve sınırlı sayıdaki ögelerle etkinliğin sonunda satışa uygun olacaktır.

İSTEYEN HERKES TÜRK LİRASI (TL) İLE ÖDEME YAPABİLİR.

Saat: 19.00’da BRONX kapılarının açılacağı bilinmektedir.

Bilet sahiplerini, seyirci varış ve girişinin aşağıdaki zamanlarda ve sıraya göre yer alacağı konusunda bilgi vermekteyiz:

19:00: VIP bilet sahipleri – fan mitinge katılırlar, mekanda istedikleri en iyi yere erişebilirler, yukarıda indirimli fiyatlarından söz edilen ürün satışlarında (genel olarak yeterli miktarda tişört ve tüm ticari eşyalarda) önceliğe sahiptirler. Biletlerini ilk alanlar, ek faydalarının (grubun ses provasına katılım (9 kişi), hediye olarak original LEDApple ışıklı çubuğu (4 kişi) ve hediye olarak original LEDApple bilezikleri (4 kişi)) keyfini çıkaracaklar.

19:30: GOLD bilet sahipleri – mekanda bir sonraki en iyi yere erişebilirler, yukarıda indirimli fiyatlarından söz edilen ürün satışlarında SILVER bilet sahiplerine göre önceliğe sahiptirler. Biletlerini ilk alanlar, ek faydalarının (grubun ses provasına katılım (1 kişi), hediye olarak original LEDApple ışıklı çubuğu (3 kişi) ve hediye olarak original LEDApple bilezikleri (3 kişi)) keyfini çıkaracaklar.

19:50: SILVER bilet sahipleri – Biletlerini ilk alanlar, ek faydalarının (hediye olarak original LEDApple ışıklı çubuğu (2 kişi) ve hediye olarak original LEDApple bilezikleri (2 kişi)) keyfini çıkaracaklar.

Bilet numaraları, bilet sahiplerinin (biletlerini ilk alanlar – DİKKAT: bilet rezervasyon zamanı değil, bilet alım zamanı sayımı) ek faydalarını garantiye almaktadır. Grubun ses provasına katılacak kişilerin (toplam 10 kişi), saat: 17.45’te BRONX’da olmaları gerekmektedir.

Biletlerini VIP’ye yükseltmek için GOLD ve SILVER bilet sahiplerinden gelen çok sayıda istekten sonra bizler, VIP avantajları ile eğlenecek 5 VIP bileti (ne yazık ki sadece) güvenceye aldık. Bu yüzden, biletini VIP’ye yükseltmek isteyenler, Stadium Events Facebook sayfasına (www.facebook.com/pages/Stadium-Events/316564941793463?ref=hl) aldıkları bilet numarasını ve isteklerini belirterek mesaj göndermeleri gerekmektedir. Öncelik sırası kesin olarak korunacağı için mesaj en kısa sürede gönderilmelidir. Bu kişiler, konser günü biletlerini VIP bilet ile değiştirenler ek ücreti ödemek için BRONX’da saat: 17.30-19.00 arasında olmalıdırlar.

Online bilet satışları normal olarak devam etmektedir ve konser günü saat: 14.00’e kadar bu linkten http://www.viva.gr/tickets/music/ledappl...anbul-lng/ biletinizi alabilirsiniz. Çoktandır bahsettiğimiz gibi BRONX’un önündeki mekan düzeni, erişime ve ayakta beklemeye izin vermemektedir. Online satış linkini kullanmayanlar, herhangi bir zahmetten kaçınmak için biletlerini, konser günü sabah saat: 10.00’dan ve ayrıca konserden bir gün önce yani 31/10/14 Cuma günü saat: 12.00-16.00 ve 17.00-21.00 arası, Bronx gişesinden alabilirler. Biletlerini daha erken alanlar, daha az zorluk çekeceklerdir. Daha önce BRONX’da bulunmayanlara, BRONX girişi için dönmeniz gereken Istiklal ve Terkoz caddesinin ana noktasını gösteren duyuru fotoğrafını dikkatlice incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Teşekkür ederiz.

[Resim: ThYuhW.jpg]

[Resim: 5nkHuh.jpg]

[Resim: UkCVcA.jpg]

[Resim: 6nsrff.jpg]

English

4 days are left for the LedApple concert in Istanbul!!!

Everything is ready!

The merchandising items that will be on sale during the concert and that are produced – at the band’s request – in limited number of units, are:

1) girly t-shirt (see photo) in sizes S, M, L, XL and men’s t-hirt in sizes M, L, XL. The prices are 15€ for SILVER ticket holders, 13€ for GOLD ticket holders and 11€ for VIP ticket holders.

2) collector’s item CD (see photo). It includes 10 tracks selected from the LedApple’s concert setlist that the will perform during this event. This is a limited edition CD of just 150 units produced only for this three cities’ European tour and it will never ever be reproduced. So this has a special value as a unique collector’s item. The prices are 12€ for SILVER ticket holders, 10€ for GOLD ticket holders and 9€ for VIP ticket holders.

3) light sticks imported from the UK, of fine quality and in a wide variety of colors. The price is 4€ for all ticket categories.

4) surprise-memorabilia item, it will be announced during the concert and it will be available for sale at the end of the event, in a very limited number of units.

EVERYBODY WHO WANTS, CAN PAY IN TURKISH LIRA (TL).

It is already known that the doors of BRONX open at 19:00.

We inform the ticket holders that the audience arrival and entrance will take place in the following times and in the following order:

19:00: VIP ticket holders - they attend the fan meeting, they have access to the best positioning of their choice in the venue, they have first priority access to the merchandising sale (sufficiency of t-shirt sizes and of all merchandising items in general) at the above mentioned discount prices. Those who are the first who have bought their tickets will enjoy additional benefits [attendance of the band’s sound check (9 persons), original LedApple light sticks as a gift (4 persons) and original LedApple bracelets as a gift (4 persons)].

19:30: GOLD ticket holders - they have access to the next best positioning of their choice in the venue, they have first priority access against the SILVER ticket holders to the merchandising sale at the above mentioned discount prices. Those who are the first who have bought their tickets, will enjoy additional benefits [attendance of the band’s sound check (1 person), original LedApple light sticks as a gift (3 persons) and original LedApple bracelets as a gift (3 persons)].

19:50: SILVER ticket holders - Those who are the first who have bought their tickets, will enjoy additional benefits [original LedApple light sticks as a gift (2 persons) and original LedApple bracelets as a gift (2 persons)].

The numbers of the tickets that ensure the additional benefits to their holders (the ones that purchased their ticket first – ATTENTION: ticket purchase time counts, not ticket reservation time) will be announced in the following days. Those who enjoy the benefit of the band’s sound check attendance (10 persons in total) have to be at BRONX at 17:45.

After a multitude of requests by GOLD and SILVER ticket holders who wish to upgrade their ticket to VIP, we have secured for them, (unfortunately just)
5 VIP tickets that will enjoy all the VIP benefits (fan meeting, best positioning choice, priority access to the merchandising, discounts). So, those who wish to upgrade their tickets to VIP they have to send a message to the Stadium Events facebook page (www.facebook.com/pages/Stadium-Events/316564941793463?ref=hl) where they would note the number of the ticket they have already bought, their full name and their request. This message should be sent as soon as possible because a priority order will be strictly kept. Subsequently, they should show up on the concert day at BRONX between 17:30 and 19:00 for exchanging their ticket with a VIP ticket, by paying the additional cost.

Online tickets sale continues normally and you can always purchase your ticket at the link http://www.viva.gr/tickets/music/ledappl...anbul-lng/ till 14:00 of the concert day. As we have already mentioned, the layout of the space in front of Bronx does not facilitate the access and the waiting up to the Bronx entrance (a narrow alley that hosts an open-air clothes market that is working during the waiting time before the concert starts). Those who won’t use the online presale link, in order to avoid any inconvenience, can purchase their ticket at the Bronx counter on the eve of the concert, i.e. on Friday 31/10/14 from 12:00 to 16:00 and from 17:00 to 21:00, as well as on the concert day i.e. Saturday 1/11/14 from 10:00 am onwards. The earlier you purchase your ticket, the less hassle you will experience. To those who haven’t been at Bronx before, we suggest to carefully study the announcement photo indicating the point of the Istiklal and Terkoz street where you should turn to for getting to the Bronx entrance.

Thank you.
Cevapla
#2
Esra ZENGİN'e teşekkür ederiz.
Cevapla
#3
Satın alım zamanı önceliğine göre olan avantajlar için sıramızı nasıl öğrenebiliriz? Ayrıca satışa sunulacak ürünler için kredi kartı geçerli olacak mıdır?

Kolay gelsin...
Cevapla
#4
Allah'ım ne güzel günler böyle! Kıskanıyorum gidebilenleri... cry
시노시작

Cevapla
#5
(28-10-2014, Saat: 10:24)agrin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Satın alım zamanı önceliğine göre olan avantajlar için sıramızı nasıl öğrenebiliriz? Ayrıca satışa sunulacak ürünler için kredi kartı geçerli olacak mıdır?

Kolay gelsin...

Şanslı bilet numaralarına buradan bakabilirsiniz: http://www.korea-fans.com/forum/konu-luc...mbers.html

*Satışlarda kredi kartı geçerli olmayacaktır.

Teşekkürler.
Cevapla
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Koreafans Hakkında

Lorem ipsum

              Quick Links

              User Links

              Advertise