yukari
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Korea Traditional Performing Arts Festival (2008)
#1
Korea Traditional Performing Arts Festival

İçerik:


Festivalde geleneksel yiyecekleri tadabilir ve geleneksel kıyafetler giyip "Hanbok" ile resim çektirebilirsiniz.

Kore'yi tam olarak anlamak için kaçırılmaması gereken bir fırsat bu festival. 5000 yıllık sahne performanslarının sergilendiği festivalde Kore Kültürü adeta dans ediyor.

Festivale yediden yetmişe herkes davetlidir. Gelirseniz eğlenceye doyamayacak, Kore'ye hayran kalacaksınız. Festival ile çok farklı bir tecrübeniz olacak. Kore yapma sanatlarını, sahne performanslarını zevkle izleyeceksiniz.

Geçtiğimiz günlerde (19-21 Eylül 2008 arasında Seoul Dünya Kupası sahasında yapıldı) biten festival son derece renkli geçti.

Tarih 19-21 Eylül 2008


Çeviri: sunshine2008 Festivali web sitesindeki resim...

WEBSITESI

------

English:

Are you longing to discover what Korea is all about? It's not just kimchi (traditional Korean dish made of vegetables), hanbok (traditional Korean clothing), and hanok (traditional Korean housing). To fully understand Korea, you need to learn about Korean spirits and the play culture of Koreans, who boast a 5000 year old creative traditional performing arts history. A terrific event to fill your craving for an authentic Korea awaits you this fall. From Sept 19 to 21, Korea Traditional Performing Arts Festival 2008, the greatest festival of Korean traditional performing arts, will unravel at World Cup Park in Seoul. The door to the festival is wide open to everyone. The three-day festivities will offer an excellent opportunity to indulge in the charm of unique Korean traditional performing arts.

Korea Traditional Performing Arts Festival 2008 promises to enthrall you with a lot of fun and give you an unforgettable experience as you explore Korean culture through a diverse array of never before seen, top-notch traditional performances. With all the fabulous shows you'll see, you'll come to relish the proud tradition of Korean performing arts. For more information on the festival, visit http://www.openpan.com/ The venue is accessible from World Cup Stadium Station, line 6.[Resim: 42431691ag3.png]
Hakkınızı helal edin. ~
Cevapla
#2
[Resim: 2008092202_4.jpg]
[Resim: 2008092202_5.jpg]
[Resim: 2008092202_1.jpg]
[Resim: 2008092202_2.jpg]
[Resim: 2008092202_3.jpg]
Hakkınızı helal edin. ~
Cevapla
#3
--
Hakkınızı helal edin. ~
Cevapla
#4
Çok güzel ya...Keske bizim ülkemizde de bu tarz festivaller çok olsa...Insanlar hayatlarinda biraz nefes almis olurlardi...Güzel bir paylasim...Ellerine saglikSmile
Cevapla
#5
Geleneksel kiyafetlerine bayiliyorum paylasim için çok ama çok tesekkürler
Cevapla
#6
Çok güzel bir festivalmis yani birgün bizde katilabiliriz
[Resim: 10.gif]
WWW
Cevapla
#7
Geleneksel Kore kiyafetleri çok güzel benimde olucak insallah bu sene Biggrin Paylasim için çok tesekkürlerSmile
Cevapla
#8
Çok tesekkürler.
Cevapla
#9
Kore'de yapılan anlamlı festivaller hem insanları bir nebze günlük hayatın stresi ve yoruculuğundan uzaklaştırıyor hem de gerçekten Kore'nin kültürünü, tarihini bilmeyenlere eğlenceli bir bilgi sunuyor.
Ben de yer almak isterdim içtenlikle.
Konuyu paylaşan arkadaşa çok teşekkür ederim kendi adıma. Elinize sağlık.
Cevapla
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Koreafans Hakkında

Lorem ipsum

              Quick Links

              User Links

              Advertise