yukari
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.5/5 - 8 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I'm Sorry, I Love You/ 미안하다, 사랑한다 (2004)
#1
Not_i 

"I'm Sorry, I Love You"

İsim: 미안하다, 사랑한다 / Mianhada, Saranghanda
Diğer İsimleri:
* I'm Sorry, I Love You (KBFD-TV tarafından kullanılan başlık)
* Sorry But I Love You (YesAsia tarafından kullanılan başlık)
* Sorry, I Love You (KBS tarafından kullanılan başlık)
* I Am Sorry But I Love You
* Misa

Tür: Dram, Romantik
Bölüm Sayısı: 16
Yayınlandığı Kanal: KBS
Yıl: 2004
Yönetmen: Lee Hyung Min
Senaryo: Lee Kyung Hee

Dizi Hakkında Ayrıntılı Bilgi İçin: Tıklayın !!

[Resim: misa01.jpg]

Oyuncular:
Cha Moo-Hyuk: So Ji Sub
Song Eun-Chae: Im Soo Jung
Choi Yoon (şarkıcı): Jeong Kyeong-Ho
Kang Min-Joo: Seo Ji-Yeong
Moon Ji-Young: Choi Yeo-Jin
Oh Deul-Hee (Gerçek Adi: Jo Mal-Bok) (Yoon'un/ Yune'un annesi): Lee Hye Young
Yoon Seo-Kyung: Jun Hye Jin
Song Dae-Chun (Eun-Chae'nin babası): Lee Young Ha
Jang Hye-Sook (Eun-Chae'nin annesi): Kim Hye Ok
Min Hyun-Suk: Shin Goo
Song Sook-Chae (Eun-Chae'nin ablası): Ok Ji Young
Song Min-Chae (Eun-Chae'nin kız kardeşi): Jung Hwa Young
Kim Kal-Chi (Seo-Kyung'in oğlu): Park Gun Tae

Konusu:

Cha Moo Hyuk Avustralya sokaklarını gözetleyen önemsiz bir çetecidir. Çocukken ebeveynleri tarafından terk edilmiştir ve evlat edinen aile onu Avustralya'ya götürür. Evlat edinen aile ona kötü davranır ve böylece kayboldukları zaman paralı yabancıları dolandırarak sokaklarda amaçsızca aylak aylak dolaşır.

Song Eun Chae'ye rastlaması hilelerinden biri yoluyla olur. Song Eun Chae ünlü Kore şarkıcısı, Choi Yun'un program koordinatörü ve çocukluk arkadaşıdır. Choi Yun'u yaşamının odak noktası gibi görür ve onu memnun etmek için yapabileceği her şeyi yapar.

Choi Yoon başka bir ünlü Koreli aktris (Kang Min Joo) ile bir çekim yapmak için Avustralya'ya gider. Eun Chae'yle Min Joo tesadüfen iyi arkadaş olurlar. Choi Yoon, Min Joo ile ilgilendiğinden dolayı ona yakınlaşabilmek için Eun Chae'den yardım ister. Bu Choi Yoon'a gizliden aşık olan Eun Chae'nin kalbini kırar ama bu doğrultuda hareket eder. Moo Hyuk ile kaderini belirleyen karsılaşması sadece yaşamını değil aynı zamanda onun için değerli olan Choi Yoon'un da yaşamını etkileyerek sonuçlanır.

Bir gün Eun Chae'nin bagajı ve parası Moo Hyuk'un içinde olduğu aynı suç grubu tarafından çalınır. Yorgun, aç ve çaresiz olan Eun Chae bilmeden (habersizce) ona yardım eden Moo Hyuk ile karsılaşır.

Çeteciler açık havada tehdit unsuru oluşturduğundan onunla bir gece geçirmeye mecbur kalır ve ertesi sabah bagajını ve cebinde parasını bulur.

Moo Hyuk çetesi tarafından çalınan eşyayı bulmayı başarır ve Eun Chae'ye hepsini geri verir. Bir çift olan Min Joo ve Choi Yoon ile karsılaştığı zaman Eun Chae eşyasıyla birlikte mutlu bir şekilde Kore'ye dönen bir uçaktadır.

Birkaç hafta sonra, Moo Hyuk eski kız arkadaşının düğünü için bir davetiye alır. Düğünde biri eski kız arkadaşının kocasına yönelik bir suikast girişiminde bulunduğu zaman Moo Hyuk kazara başından iki kez vurulur. Doktorlar onu kurtarır ama yalnızca tek bir kursunu çıkarabilirler. İçeride kalan kurşun fazla derine saplanmıştır ve bu nedenle ameliyatla çıkarılamaz. Bu kurşun onu öldürecektir ve artik bir yıldan daha fazla bir ömrü kalmamıştır. Moo Hyuk ölüyordur ve eski kız arkadaşı şimdi evlidir. Moo Hyuk aylak aylak dolaşan bir gangsterdir ve yaşamı tam bir kaos içindedir.

Suçluluk duyan eski kız arkadaşı ona büyük miktarda nakit verir ve biyolojik ailesini bulması için ülkesi Kore'ye geri dönmesini söyler. Moo Hyuk da böyle yapar ve annesinin ünlü bir Koreli aktrist (Oh Deul Hee) olduğunu öğrenir. Bir oğlu vardır ve kardeşi Choi Yoon son derece popüler, Koreliler tarafından çok sevilen bir şarkıcıdır.

Moo Hyuk, Oh Deul Hee'nin evine girmeyi başardığı ve oğlu Choi Yoon'un portresini gördüğü zaman bile kalbi kırık ve üzgündür. Yaşamında ilk kez biyolojik annesiyle karşılaşır ama kendisi kalan zamanı yalnız dışarıda sürdürürken annesinin yaşamının çok iyi olmasından dolayı kendini ihanete uğramış hisseder ve buna katlanamaz.

Kızgın ve öfkeli hisseden Moo Hyuk anne ve oğlun üzerine intikam almaya yemin eder. Choi Yoon'a yakınlaşarak ve sonunda onun menajeri haline gelerek işe baslar. Choi Yoon ve annesini yavaş yavaş yıkmak için komplo kurar ama Avustralya'da yardım ettiği kız olan Song Eun Chae'ye yavaşça aşık olacağını asla tahmin etmez.

Aniden, Choi Yoon bir kalp hastalığı geçirir ve eğer bir kalp nakli olmazsa ölecektir. Kaçınılmaz şekilde, Moo Hyuk erkek kardeşini kurtarma ya da onları bencilce yıkma kararıyla çıkmazdadır.


English:

Name: 미안하다, 사랑한다 / Mianhada, Saranghanda
Other Name:
* I'm Sorry, I Love You (title used by KBFD-TV)
* Sorry But I Love You (title used by YesAsia)
* Sorry, I Love You (title used by KBS)
* I Am Sorry But I Love You
* Misa

Type: Romance
Section Number: 16
Broadcast channel: KBS
Year: 2004
Director: Lee Hyung Min
Scriptwriter: Lee Kyung Hee

For detailed information: Click !!

[Resim: misaw.jpg]


Cast:
Cha Moo-Hyuk: So Ji Sub
Song Eun-Chae: Im Soo Jung
Choi Yoon (singer): Jeong Kyeong-Ho
Kang Min-Joo: Seo Ji-yeong
Moon Ji-Young: Choi Yeo-Jin
Oh Deul-Hee (Real Name: Jo Mal-Bok) (Yoon's/ Yune's mom): Lee Hye Young
Yoon Seo-Kyung: Jun Hye Jin
Song Dae-Chun (Eun-Chae's dad): Lee Young Ha
Jang Hye-Sook (Eun-Chae's mom): Kim Hye Ok
Min Hyun-Suk: Shin Goo
Song Sook-Chae (Eun-Chae's older sister): Ok Ji Young
Song Min-Chae (Eun-Chae's younger sister): Jung Hwa Young
Kim Kal-Chi (Seo-Kyung's son): Park Gun Tae


Subject:

Cha Moo Hyuk is a smalltime gangster prying the streets of Australia. He was abandoned by his parents as a kid and his foster parents brought him to Australia. Unfortunately, he was mistreated by his foster parents and thus roams the streets, cheating foreigners of their money when they are lost.

It is through one of his ruses that he bumps into Song Eun Chae. Song Eun Chae is the coordinator and childhood friend of the famous Korean singer, Choi Yoon. She sees Choi Yoon as her life's focal point and does everything she can to please him.

Choi Yoon visits Australia to do a photoshoot with another famous Korean actress, Kang Min Joo, who happens to be good friends with Eun Chae. Choi Yoon gets Eun Chae to get him close to Min Joo, as he is interested in her. It breaks Eun Chae's heart but she does so accordingly. One day, Eun Chae's luggage and money are stolen by the same crime group as Moo Hyuk.

Tired, hungry and helpless, she bumps into Moo Hyuk who helps her unknowingly.

She is forced to spend a night with him when gangsters threaten in the open and the next morning, she finds her luggage and money right in front of her.

Alas, Moo Hyuk managed to find the stuff stolen by his gang and return it all to Eun Chae and with her stuff, she's happily on a plane back to Korea, when she bumps into Min Joo and Choi Yoon, who are now a couple.

Several weeks later, Moo Hyuk receives an invitation for his ex-girlfriend's wedding. At the wedding, Moo Hyuk is accidentally shot twice in the head when someone attempts an assasination bid on his ex-girlfriend's husband. The doctors save him but only can remove one bullet. The remaining bullet in lodged too deeply within his head such that it cannot be surgically removed. It's killing him, and he has no longer than a year to live. Moo Hyuk is dying and his ex-girlfriend now married. He's a roaming gangster and his life, an utter mess.

Guilt-stricken, his ex-girlfriend gives him a huge stash of cash and tells him to go back to his native Korea to find his birth parents. He does so, and finds out that his mother is none other than the famous Korean actress, Oh Deul Hee. She has a son, Choi Yoon and both mother and son are adored by the Korean people as they portray a loving relationship and are immensely popular.

Moo Hyuk is heartbroken when he even manages to enter the house of Oh Deul Hee, and sees the portrait of Choi Yoon and her son. He bumps into his birthmother for the very first time in his life, but can't help but feel so betrayed because she is doing so well in life, whilst he is merely living out the remainder of whatever little time he has left.

Feeling angry and rageful, he vows revenge upon the mother and son. He starts by getting close to Choi Yoon, eventually making it to become his manager. Bit by bit, he plots to bring Choi Yoon and his mother down, but never expects himself to fall slowly in love with Song Eun Chae, the girl he helped in Australia.

Suddenly, Choi Yoon is struck by a heart disease and to put it plainly, he will die without a heart transplant. Inevitably, Moo Hyuk is stuck with the decision of saving his brother, or selfishly bringing them down.

[Resim: iamsorryiloveyoujah8.jpg]

- Bölüm Fotoğrafları İçin -

I'm Sorry I Love You (Misa) 1.Bölüm Fotoğrafları
I'm Sorry I Love You (Misa) 2.Bölüm Fotoğrafları
I'm Sorry I Love You (Misa) 3.Bölüm Fotoğrafları
I'm Sorry I Love You (Misa) 4.Bölüm Fotoğrafları
I'm Sorry I Love You (Misa) 5.Bölüm Fotoğrafları
I'm Sorry I Love You (Misa) 6.Bölüm Fotoğrafları
I'm Sorry I Love You (Misa) 7.Bölüm Fotoğrafları
I'm Sorry I Love You (Misa) 8.Bölüm Fotoğrafları
I'm Sorry I Love You (Misa) 9.Bölüm Fotoğrafları
I'm Sorry I Love You (Misa) 10.Bölüm Fotoğrafları
I'm Sorry I Love You (Misa) 11.Bölüm Fotoğrafları
I'm Sorry I Love You (Misa) 12.Bölüm Fotoğrafları
I'm Sorry I Love You (Misa) 13.Bölüm Fotoğrafları
I'm Sorry I Love You (Misa) 14.Bölüm Fotoğrafları
I'm Sorry I Love You (Misa) 15.Bölüm Fotoğrafları
I'm Sorry I Love You (Misa) 16.Bölüm (Final) Fotoğrafları

Diziyi İzlemek İçin Tıklayın !!Dizi Müzikleri İçin Tıklayın!

I'm Sorry I Love You Fan Club

Kaynak & Source
"Eğer bir gün yolda küçük bir çocuk karşıma çıkar ve "Aşk nedir?" diye sorarsa, Ona "Öyküler" diyeceğim... Sadece Öyküler..." S.S.
#2
Bu dizi en çok izlemek istediklerim arasinda. Tesekkürler.
#3
[Resim: iamsorryiloveyouxsawc3.gif]

[Resim: 99522892cq7.png]

[Resim: 200835927255518zwyfwwnihx9.gif]

[Resim: iamsorryiloveyouaajj1.gif]

[Resim: iamsorryiloveyounbmisiby8.gif]

[Resim: iamsorryiloveyoussslq0.gif]

[Resim: iamsorryiloveyouou1.gif]

[Resim: 37987047it5.gif]

[Resim: 1106178137misaatozit5.jpg]


"Eğer bir gün yolda küçük bir çocuk karşıma çıkar ve "Aşk nedir?" diye sorarsa, Ona "Öyküler" diyeceğim... Sadece Öyküler..." S.S.
#4
[Resim: iamsorryiloveyouxce1.jpg]
"Eğer bir gün yolda küçük bir çocuk karşıma çıkar ve "Aşk nedir?" diye sorarsa, Ona "Öyküler" diyeceğim... Sadece Öyküler..." S.S.
#5
Ben bu diziyi çok seviyorum. Fotograflar için çok tesekkürler. Çok güzeller.
#6
Tesekkürler. Fotograflara falan bakilirsa güzel bir dizi.
#7
Çok güzel bir tanitim olmus, ellerine saglik.
#8
Hayatimda izledigim en güzel dizi diyebilirim, tekrar tekrar izledim ama keske 16 bölümden fazla sürseydi, tadi damagimda kaldi. Sad
www
#9
Tesekkür ederim.

[Resim: isilylogo.png]

[Resim: a1u0apnu5.gif] [Resim: a2u0fqxa4.gif] [Resim: k2u016mn1.gif] [Resim: scf0arnt3.gif]

[Resim: iamsorryiloveyouaseryvc3.jpg]

[Resim: iamsorryiloveyouhjkcy5.jpg]

[Resim: file3ia2.gif]

"Eğer bir gün yolda küçük bir çocuk karşıma çıkar ve "Aşk nedir?" diye sorarsa, Ona "Öyküler" diyeceğim... Sadece Öyküler..." S.S.
#10
[Resim: 053vs9.jpg]

[Resim: 061ve2.jpg]

[Resim: 054pk6.jpg]

[Resim: 057cs9.jpg]

[Resim: 062vj9.jpg]

[Resim: 059rv1.jpg]
"Eğer bir gün yolda küçük bir çocuk karşıma çıkar ve "Aşk nedir?" diye sorarsa, Ona "Öyküler" diyeceğim... Sadece Öyküler..." S.S.
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi