yukari
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gimhae Hanok Participation Hall Activities
#1
Gimhae Hanok Participation Hall Activities / Gimhae Hanok Katılım Salonu'ndaki Etkinlikler

[Resim: 694836image21.jpg]

Çalışma Saati
09:00 - 18:00 (Kore Restoranı 10:00 - 21:00)

Adres
Gyeongsangnam-do Gimhae-si Bonghwang-dong 425-13

Başvuru Ücretleri
Üretsiz

Website
http://www.ghhanok.or.kr/

Tanıtım
Gaya bin yıldan daha fazla önce var olan antik bir krallıktı ve Demir Çağının şaşalı kültürünün günümüzde hala hissedildiği yer olan Gimhae etrafında gelişmiştir.
Gimhae'ye gelecek olan ziyaretçiler kendilerini gizemli bir krallığa giriyor gibi hissedecekler. General Hwangse ve Yeoui'sin talihsiz aşk hikayesi ve gayageum (12 telli Kore arpı) Ureuk'un performansını kulaklarınızda yankılanıyor gibi hissedeceksiniz. Gimhae Hanok Katilim Salonu Gaya kültürünü ve yapılarını yenileme projesinin bir parçası olarak Gimhae Şehri tarafından inşa ettirildi. Gimhae Hanok Katılım Salonu'nun çalışması Gimhae Kültür Vakfı’na emanet edilmiştir. Orijinal plan Joseon Hanedanlığı’nın asaleti için otorite ve sağlığın bir sembolü olan 99 odalı çok geniş 8 yapılı geleneksel ev kompleksinden çoğalmıştır. Lakin kaçınılmaz sebeplerden dolayı bir yapı inşa edilememiştir. Tamamlanan 7 yapı 85 odalı olup, arangchae (erkeklerin konutları), anchae (bayanların konutları), byeolchae (dış yapı), araechae (harici yan yapı), bakkatchae (dış bina), haengnangchae (hizmetli konutları),ve sadang (türbe) de dahildir.
Gimhae Hanok Katılım Salonu Gimhae'nin gururudur. Joseon'lu asilzadelerin evlerinin çok büyük ön cepheleri vardır fakat modern elverişli aktivitelere göre donatılmıştır. Gimhae Hanok Katılım Salonunda Geleneksel Kore kültürünü deneyimleyebilir, uygulamalı aktivitelerle eğlenebilirsiniz ve gelecek yıllarda yad etmeniz için size harika şeyler verir.

Aktivite Bilgileri
Kore halk şarkıları, chang (geleneksel manzum eserler), geleneksel müzik, çay seramonisi, adab-i muaşeret kursu, örgü yapımı ve hanji (geleneksel Kore kağıdı)
Ücret: 15.000 won (kişi başı) her program için.

Mevcut İmkanlar
Konaklama, Kore restoranları, geleneksel çay bahçesi, kültürel deneyim programları, geleneksel evlilik, performanslar, kurslar, seminerler vb.

Çeviri: é[email protected]

English

Operating Hours
09:00 - 18:00 (Korean restaurant 10:00 - 21:00)

Address
Gyeongsangnam-do Gimhae-si Bonghwang-dong 425-13

Admission Fees
Free

Homepage
http://www.ghhanok.or.kr/

Introduction
Gaya was an ancient kingdom that existed more than a thousand years ago and flourished around Gimhae, where the glorious culture of the Iron Age still breathes today.
Visitors to Gimhae will feel like they are entering a mysterious kingdom. The tale of General Hwangse and Yeoui's ill-fated love and the gayageum (twelve-stringed Korean harp) performance of Ureuk seem to reverberate in your ears. The Gimhae Hanok Participation Hall was built by Gimhae city as part of a project to restore the structures and culture of Gaya. Operation of the Gimhae Hanok Participation Hall has been entrusted to the Gimhae Culture Foundation. The original plan was to reproduce an enormous eight-building traditional house complex with 99 rooms, which was a symbol of wealth and authority for the nobility of the Joseon Dynasty. However, for unavoidable reasons, one building could not be built. The seven completed buildings have 85 rooms, including the sarangchae (men's quarters), anchae (women's quarters), byeolchae (out-building), araechae (outer-wing building), bakkatchae (outbuilding), haengnangchae (servants' quarters), and sadang (shrine).
The Gimhae Hanok Participation Hall is the pride of Gimhae; it has the grand façade of a Joseon noble's house, but is equipped with modern convenience facilities. At the Gimhae Hanok Participation Hall, you can experience traditional Korean culture and enjoy hands-on activities, giving you something wonderful to remember for many years to come.

Activity Information
Korean folk song, chang (traditional narrative song), traditional music, tea ceremony demonstration, etiquette class, knot making, hanji (traditional Korean paper) craft.
Charge: 15,000 won per person (for each program)

Available Facilities
Lodging, Korean restaurant, traditional tea garden, cultural experience programs, traditional marriage, performances, classes, seminars, etc.

Source
WWW
Cevapla
#2
[Resim: 694841image21.jpg]

[Resim: 694853image21.jpg]

[Resim: 191365image21.jpg]

[Resim: 694848image21.jpg]

[Resim: 694850image21.jpg]

[Resim: 694839image21.jpg]

[Resim: 694868image21.jpg]

[Resim: 694849image21.jpg]

[Resim: 694866image21.jpg]
WWW
Cevapla
#3
Paylasiminiz için tesekkür ederim.
O güzel yüreğinize selam olsun.İyi ki varsınız.
Cevapla
#4
Tesekkürler. ^^
Cevapla
#5
Facebook sayfamızda...Onay

>>> http://www.facebook.com/pages/korea-fans...2387364063
Cevapla
#6
Çok güzel bir yer, gözüme çok düzenli geldi. Smile

Teşekkür ederiz. Alkis
Cevapla
#7
Konu için teşekkürler Smile
WWW
Cevapla
#8
Mekanın kendine özgü atmosferi insanlari kucaklayacaktır.
Teşekkür ederiz. Onay
Korea- Fans
Cevapla
#9
Konu için teşekkürler. Onay
[Resim: RkW45Z.gif]

Spoiler göster
Cevapla
#10
güzel atmosferi var Onay
호랑이는죽으면가죽을남기고, 사람은죽으면이름을남긴다
WWW
Cevapla
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Koreafans Hakkında

Lorem ipsum

              Quick Links

              User Links

              Advertise