FNC’s new girl group, AOA, reveals third member Hyejeong.Linus

South Korea (대한민국)

FNC’nin Yeni Kız Grubu AOA’nın Üçüncü Üyesi Hyejeong.Linus Açıklandı

F.T. Island, CNBLUE ve Juniel gibi yetenekli sanatçılara ev sahipliği yapan FNC Entertainment, yakında çıkış yapacak olan kız grubu AOA için resmi bir tanıtım sitesi açtı!

Sitenin ana sayfasında, önümüzdeki günlerde ortaya çıkacak daha fazla “sayfalar”‘ın yer aldığı bir kitap gösteriliyor.

Yayınlanan ilk tanıtım fotoğrafında, “Meleklerin Hikayesi” başlığıyla kitabın ilk sayfası görülüyor ve “Ace of Angels(Meleklerin Ası)” anlamına gelen AOA ismi açıklanıyor.

İlk olarak grubun beyni olan melek Seolhyunari, daha sonra eşsiz bir sese sahip olan ikinci melek Choaya, şimdi de melekler arasında en güzel olan üçüncü melek Hyejeong.Linus açıklandı.

JunHong

FNC Entertainment, the home to talented artists like F.T. Island, CNBLUE, and Juniel, has recently opened up the teaser site for their upcoming girl group, AOA!

The site’s main page shows a book with more “pages” that will be revealed at a later date.

The first teaser image revealed showed the first page of the book with the title, “Angel’s Story“, and also revealed that the name AOA stands for “Ace of Angels“.

After introducing us to the first angel Seolhyunari [Brain Among the Angels] and second angel Choaya [Who Has A Heavenly Voice], we are now introduced to the third angel Hyejeong.Linus [Who is the Most Beautiful Among Angels].

18.07.2012 – Allkpop

http://img36.imageshack.us/img36/9859/85735200.png

http://img35.imageshack.us/img35/4812/20120717aoahyejeonglinu.png

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.