Even During Hiatus, 4men’s “My Angel” Ranks High on Real-time Charts

4men’in “My Angel” Şarkısı Grup Aradayken Bile Gerçek Zamanlı Listelerin Üst Sıralarında

4men, çalışmalarına ara verdiğinde bile gerçek zamanlı listelerin üst sıralarında yer alarak bitmez tükenmez popülaritesini gösterdi! Peki bu nasıl oldu? Bu olay, en çok konuşulan varyete programlarından biri olan ‘Dad, Where Are You Going?‘ sayesinde gerçekleşti.

MBC‘nin 3 Mart tarihinde yayınlanan ‘Dad, Where Are You Going?’ programında 4men’in yapımcısı Yoon Min Soo, Yoon Hoo ile birlikte eski fakat güzel bir 4men şarkısı olan “My Angel“ı söyledi. Yoon Min Soo şarkıyı oğlu Yoon Hoo’ya ninni şeklinde söyledi ve tanıdık melodinin farkına varan Yoon Ho babasıyla birlikte çok sevimli bir düet seslendirdi.

Yayının hemen ardından, “My Angel” Melon’un gerçek zamanlı listesinde 2. sırada yer aldı ve diğer müzik listelerinde de yükseliyor. “My Angel,” 4men’in ‘The Third Generation‘ albümünden bir parça olarak 2010 yılında yayınlanmıştı. Yoon Min Soo yazdığı bu şarkıyı, şarkıya eşlik eden oğluna ithaf etmişti.

primadonna

4men showed their unceasing popularity by ranking high on real-time charts even during their hiatus! How did this happen? It’s all thanks to one of the most talked about variety shows ‘Dad, Where Are You Going?‘.

On the March 3rd broadcast of MBC‘s ‘Dad, Where Are You Going?’, 4men’s producer Yoon Min Soo sang a duet with his Yoon Hoo to an oldie but goodie 4men’s “My Angel“. Yoon Min Soo sang the song to his son Yoon Hoo as a lullaby and upon recognizing the familiar tune, Yoon Hoo sang along for an adorable duet.

Immediately following the broadcast, “My Angel” ranked #2 on Melon’s real-time chart and is rising up other music charts as well. “My Angel” was released back in 2010 as a track from 4men’s ‘The Third Generation‘. The song was created by Yoon Min Soo as a dedication to his son who also featured in the track.

04.03.2013 – allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.