Chinese actress Tang Wei reveals, “Hyun Bin acts too cool around people”

South Korea (대한민국)

Çinli Aktris Tang Wei: “Hyun Bin insanların yanında çok soğuk davranır”

Çinli aktris Tang Wei, geçenlerde aktör Hyun Bin’in kişiliği hakkında bazı ilginç bilgiler ortaya koydu.

Çinli bir medya kuruluşu göre, Tang Wei, rol aldığı ‘Manchu’ filminin Pekin’deki basın toplantısında Hyun Bin hakkında konuştu.

Aktris, “Hyun Bin ile ilk görüştüğümde onun varlığı nedeniyle ile biraz mahcup oldum. Ancak, film çekimleri esnasında yakınlaştıkça iyi birer arkadaş olduk.” dedi.

Devamında, “Hyun Bin insanların yanında genellikle çok soğuk davranıyor. Onun bu görünümünden kurtulmasını istedim. Onun kendisi gibi davranmasını istedim.” şeklinde konuştu.

Aktris daha sonra, Hyun Bin ile birlikte katıldıkları fotoğraf çekimi hakkında komik bir hikâye anlattı: “Fotoğraf çekimi esnasında, birbirimizle yüz yüze geldik ve ben şakacıktan çenesini kendime doğru çektim (öpmek için). Bunun üzerine çok şaşırdı ve sonra bana ters ters baktı.”

Tang Wei’nin rol aldığı ‘Manchu’ adlı film, yedi yıl hapiste kalan bir kadın (Tang Wei) ve kaçak bir adam (Hyun Bin) arasındaki aşk hikayesini anlatıyor.

Min-Hee Chang^^

Chinese actress, Tang Wei, has recently revealed some interesting info about actor Hyun Bin‘s personality.

According to a Chinese media outlet, Tang Wei spoke about Hyun Bin during a press conference for the movie, ‘Manchu‘, in Beijing.

“When I first met Hyun Bin, I was a little overwhelmed by his presence. However, after getting closer to him from filming, we became good friends.”

She continued, “Hyun Bin usually acts too cool around people. I wanted to get rid of this image of him. I wanted him to be more like himself.”

The actress then told a funny story involving her photoshoot with Hyun Bin. “During a photoshoot, we had to face each other and I playfully pulled on his chin [to kiss]. He was very startled and glared at me afterwards.”

Tang Wei’s movie, ‘Manchu’, revolves around the love story between a woman who was imprisoned for seven years (Tang Wei) and a runaway man (Hyun Bin).

13.02.2012 – allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.