AlphaBAT Üyeleri B:eta ve C:ode’u Tanıttı

AlphaBAT Üyeleri B:eta ve C:ode’u Tanıttı

AlphaBAT çıkışları öncesinde üyelerini tanıtmıştı,şimdi resmi olarak üyelerin sahne isimleri ile tekrar tanıtılıyorlar. İlk olarak B:eta ve C:ode ikilisinden yeniden başladılar.

AlphaBAT, resmi Twitter hesaplarından iki üyelerini tanıttı ve “AlphaBAT’in ilk üyesi ve lideri B:eta ile tanışın.” ve “İkinci kalp krizi!! AlphaBAT grubunun ikinci üyesi C:ode *_*, solo çekimleri ile.” diye paylaştılar.

Blingbling*

Although AlphaBAT previously introduced their members way before debut, they’re here to do it again officially with the stage names of the members. So the first two up are B:eta and C:ode!

AlphaBAT introduced its first two members on their official Twitter, writing, “Introducing AlphaBAT’s first member and leader B?eta!” and “Second heart attack!! Introducing AlphaBAT’s second member C:ode *_*”, along with individual cuts.

Fans previously got a glimpse of the upcoming nine-member group through their ‘Boy London’ promo clip, and now they can get a better look at each individual member’s face through these new cuts.

29.10.2013-Allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.