4men’s “Hello It’s Me” Ranks High on Real-time Charts

4men’in “Hello It’s Me” Şarkısı Gerçek Zamanlı Listelerin Üst Sıralarında

En yeni şarkısı “Hello It’s Me“yi piyasaya çıkaran vokal grubu 4men, ilk günde farklı gerçek zamanlı listelerde üst sıralarda yer alarak geniş çekim alanını gösterdi.

4men, ‘The True Story‘ isimli 5. albümünü yayınladı ve albümün çıkış parçası “Hello It’s Me” Mnet’te 1. sıraya, Melon ve Olleh Music listelerinde 2. sıraya yükseldi, diğer önemli müzik listelerinin de zirvesinde yer aldı.

“My World“, “But I“ ve “That Time“ gibi diğer şarkılar da müzik sitelerinde ilk 40 içinde yer alarak, vokal grubunun halka hitap ettiğini bir kez daha gösterdi.

4men bu hafta dönüş performanslarını sergilemeye başlayacak.

primadonna

Vocal group 4men, who recently released their newest song “Hello It’s Me“, demonstrated their wide appeal as they ranked high on several real-time charts on the first day.

4men released their 5th album ‘The True Story‘ and its title track “Hello It’s Me” rose to #1 on Mnet, #2 on Melon and Olleh Music, and also ranked in the top on other major music sites.

The other tracks such as “My World“, “But I“, and “That Time“, also ranked in the top 40 of music sites, further demonstrating the vocal group’s public appeal.

4men will be starting their comeback stages this week.

29.01.2013 – allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.