2PM’s Junho to Walk the Red Carpet at the ‘Toronto International Film Festival’ (TIFF)

2PM’den Junho ‘Toronto Uluslararası Film Festivali’nde (TIFF) Kırmızı Halıda Yürüyecek

İdol yıldız 2PM’den Junho ‘Toronto Uluslararası Film Festivali’nde (TIFF) bir aktör olarak kırmızı halıda yürüyecek!

Junho, ‘Stakeout’ yönetmenleri Jo Eui Suk ve Kim Byung Suh, diğer başroller Suhl Kyung Gyu, Han Hyo Joo ve Jung Woo Sung 5 Eylül’de olacak festival galasına ve özel tanıtımlarına katılacak.

Junho aynı zamanda 29-30 Ağustos’ta Singapur Marina Bay Sands Hotel’de ‘Stakeout’ filmi için gala etkinliğine de katılacak. Filmin ilk prömiyeri Malezya ve Brunei’de olacak. Kore’ye dönersek, film zaten şimdiden 5.500.000 üzerinde izleyici sayısına ulaştı, bu da Junho’nun ilk filmi olmasına rağmen çok etkileyici bir sayı!

Asya_Prenses

Idol star 2PM’s Junho will be walking the red carpet as an actor at the upcoming ‘Toronto International Film Festival’ (‘TIFF’)!

Junho and his ‘Stakeout’ directors, Jo Eui Sukand Kim Byung Suh, as well as co-stars Suhl Kyung Gyu, Han Hyo Joo, and Jung Woo Sung were invited for the festival’s Gala and Special Presentation films section which opens on September 5.

He will also attend the premiere event for ‘Stakeout’ held at the Marina Bay Sands Hotel in Singapore on August 29-31st. The movie will premiere in Malaysia and Brunei as well. Back in Korea, the film has already brought in over 5,500,000 viewers, which is an impressive number for Junho’s film debut!

14.08.2013 – Allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.