2NE1 Write Handwritten Letters Thanking Their Fans for The ‘Missing You’ Win!

2NE1, Missing You Galibiyetleri için Hayranlarına Kendi Elleriyle Teşekkür Mektupları Yazdılar 

2NE1 üyelerinin hepsi, hayranlarına bütün destekleri için ve müzik programlarındaki galibiyetleri için kendi elleriyle yazdıkları mektuplarla teşekkürler ettiler. Bu mesajlar YG Entertainment’ın bloğunda resimleriyle birlikte paylaşıldı.

CL kısa ve basit bir mesaj yazdı: “Bizim Blackjack’imiz~ Sizi her zaman özlüyorum ve teşekkür ediyorum.”

Park Bom’sa şunu yazdı: “Herkese… Bugünlerde bize çok çok sevgi verdiğinizden ne kadar mutlu olduğumu anlatamam kekeke Gelecekte de umuyorum ki böyle olur~Devam edin devam ve devam! Size çok çok çok teşekkür ediyorum ve sizi seviyorum.”

Dara: “Blackjack’e, ben Missing You ile ilk fırsatta şarkıcılığa geri dönen Dara! Sıralamalar, derecelendirmeler önemli değil ama yine de birinci sıraya yerleştiğimiz için çok mutlu hissediyorum~ Ve bunun yanında bizim başımıza iyi bir şey geldiğinde sanki kendilerinin başına gelmiş gibi sevinen Blackjack… Gerçekten bu beni duygulandırdı. Bunun hakkında düşündüğüm zaman, bu noktaya kadar hep beraber birlikte geldiğimiz için bütün teşekkürler size!!! Sizi seviyorum~”

Son olaraksa Minzy şöyle yazdı: “Merhaba? Ben 2NE1’dan Minzy~Missing You birinci sıraya yerleşti çünkü herkes sevgisini bu şarkıya verdi~ İlgi gösterdiğiniz ve desteklediğiniz için teşekkür ederim. Gelecekte de bu kadar çok sevgi olmasını umuyorum!! Bu duygulara bağlanalım ve ilerlemeye devam edelim!!!!”

pwanggatime

The members of 2NE1 each hand wrote a letter to their fans to thank them for all their support and for the wins on music shows. They posted these messages onto the YG Entertainment blog along with the picture above.

CL wrote a short and simple message, “Our Blackjacks~ I am always missing you and thanking you.”

Park Bom wrote, “To everyone . . . You don’t know how happy I am that you are giving us so much love these days kekeke Even in the future, I hope~ you continue on and on! I thank you so, so much and I love you.”

Dara wrote, “To Blackjack, this is Dara, who returned as the singer in first place through ‘Missing You’! Ranking is not important, but I still feel good about getting first place~ Also, Blackjack, who always feel happy when something good happens to us as if it happened to you . . . I am really touched. When I think about it, it is all thanks to you that we reached this point together!!! I love you~”

Last but not least, Minzy wrote, “Hello? It is 2NE1’s Minzy~ ‘Missing You’ got in first place because everyone gave so much love~ Thanks for showing interest and giving support. I hope for a lot of love in the future, too!! Let’s ride on these feelings and continue to go, go, go!!!”

04.12.2013 – allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.