Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hatay Korea-Fans Bulusmasi
(24-04-2011, Saat: 13:18)_F.T. ISLAND_ demiş ki: Ne yapayim,çekmek hatira birakmak istedim. Kalp
Ben de seni seviyorum. Opucuk

Kalsin zaten bebegim Biggrin
Sadece sasirdim Opucuk
[spoiler=][Resim: giphy.gif][/spoiler]

I’ve set myself to become the King of the Pirates
and if I die trying…
then at least I tried!

ㅡ Monkey D. Luffy
Alıntı
(24-04-2011, Saat: 16:04)__snsd_dbsk_ demiş ki: Sevgili arkadaslar sizinle tanistigim için çok sevinçliyim , buraya gelmeden önce annemde Kore Fans hakkinda ön yargilari vardi ama simdi sizinle tanisinca o ön yargilar birden bire kayboldu aslinda buna çok sasirdim.Seyhan abla, Emral abla, Hacer abla ve sizler sayesinde oldu ama büyük etkiyi Seyhan abladan aldi. Artik her siteye girdigimde yanima oturuyor. Herekese çok tessekür ederim 2 ay sonra yeniden bulusuruz insallahSmile herkeseOpucukOpucuk Smile
Anneye çok tesekkür ederiz.Ben unuttum o gün annenin dogum günüydü degil mi ?Dogum gününü kutladigimi söyle,selamlarimi ilet.Yine bekliyoruz.
Alıntı
güzel çekememisim fotograflari Sad ama seyhan abla gerçekten çok hos gülüyorsun Smile Opucuk hersey çok güzeldi hepinizi çok seviyorum Smile Kalp
[Resim: mfn06.gif]
[spoiler][Resim: dddddll.png][/spoiler]
Alıntı
(24-04-2011, Saat: 19:27)lee suyg byul demiş ki: güzel çekememisim fotograflari Sad ama seyhan abla gerçekten çok hos gülüyorsun Smile Opucuk hersey çok güzeldi hepinizi çok seviyorum Smile Kalp

Bence güzel geçiyorsun fotograflari.Onay
Alıntı
(24-04-2011, Saat: 20:21)seyhan demiş ki:
(24-04-2011, Saat: 19:27)lee suyg byul demiş ki: güzel çekememisim fotograflari Sad ama seyhan abla gerçekten çok hos gülüyorsun Smile Opucuk hersey çok güzeldi hepinizi çok seviyorum Smile Kalp

Bence güzel geçiyorsun fotograflari.Onay

begenmene sevindim ablacim Smile gomavo ^^ Smile Opucuk
[Resim: mfn06.gif]
[spoiler][Resim: dddddll.png][/spoiler]
Alıntı
Hatay bulusmasi anlasilan eglenceli geçmis. Devaminin gelmesi dilegiyle. Smile
★ MBLAQ Fan Club / MBLAQ Sevenler Kulübü ★
[spoiler]
E.L.F
Lee Min Ho-BoysOverFlowersKimHyunJoong-SONGJOONGKİ- SS501
[/spoiler]
Alıntı
Seyhan Hanim, Emral Hanim ve diger arkadaslarimizin katilimlariyla toplanti gerçeklesti. Sanirim Korea-Fans'in aktif sehir gruplarina, Hatay'da eklendi. Elbette bunu büyük oranda, Seyhan Hanim'a borçluyuz...Alkis
Alıntı
Emral ablam, Ziya'nin yaninda tefecik kalmis ya. TT xD
Eglenilmis ama yine. Atkilic
Anlasilan yazin gidilecek sehirlerden biride Hatay. Biggrin
Çok istesemde eskisinden nadir ağlarım
Zaman geçer önümden çığlıklar atarak
Umudum ellerimde bir avuç kül

[spoiler]mavibaslikliprenses.tumblr.com | Fotoblog
TWITTER | INSTAGRAM
DBSK~INFINITE
Yüsra
♡ süslü zze'm, encıl, yosu'm, thismyfriend'im, pers'im, RA :O ♡
♔ Beyan[/spoiler]

Alıntı
Hataylilar da büyük sehirlere tas çikartir bir bulusma gerçeklestirmis, süpersiniz. Fotograflar için tesekkürler. Hepsi çok güzel. Smile
Hakkınızı helal edin. ~
Alıntı
(24-04-2011, Saat: 11:31)mihenktasi demiş ki: Çok güzel bir bulusmaydi. Basta Seyhan Hanim olmak üzere emegi geçenlere çok tesekkürler. Renan canim iltifatin için tesekkürler; ama o senin tatliligin Smile Bay Seongho Chang'a bizi güzel karsiladigi ve biizmle ilgilendigi için ayrica tesekkürler. Hele Bay Seongho Chang'in ikizleri çok tatlilar. Bay Seongho Chang'in esi de çok güzel ve tam bir hanimefendi.Bizimle ilgilendikleri için Meri Hanim ve kafedeki diger arkadaslara da çok tesekkürler.Bay Seongho Chang'in 1 ay sonra falan arkadaslari gelecek, arkadaslari gelince bir toplanti sözü de aldik.Biggrin Her sey güzeldi, tekrar bulusmak ümidiyle....

Seninle hiç yüz yüze görüsemedik ama simdi seni görebildigim için mutluyum. ^^ Insaallah ben gelince görüsebiliriz. Yine bir aksilik çikmazsa. Biggrin Sarhos

Güzel bir bulusma olmus. Katilanlara ve emegi geçenlere tesekkür ederiz. Smile
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi

Korea-fans.com Hakkında

Lorem ipsum

Quick Links

User Links

Advertise