Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hatay Korea-Fans Bulusmasi
Daha nice bulusmalara,bol eglence ve muhabbetler Korea - Fans Hatay...Onay
Alıntı
(05-04-2011, Saat: 19:56)ALEMDAR demiş ki: Daha nice bulusmalara,bol eglence ve muhabbetler Korea - Fans Hatay...Onay

Tesekkür ederim.
Alıntı
Sabahtan beridir anneme bir sürü soru siraladim. Geldim konuyu da gösterdim.. Bana Antakya'ya mi gideceksin dedi ? Ben de lafi Allah bilir kaç yoldan geçistirip geçistirip anneme sorulari sordum. Ama çok eglenceliydi ya! Az önce burada oldugumu gördü. Bana da "Anladim simdi neden öyle sorular sordugunu."dedi. Ama hala izin vermek gibi bir sey söylemedi. Of çok heyecanlandim simdi! KalpOpucuk
Alıntı
Ahh bu anneler Smile
Alıntı
(06-04-2011, Saat: 0:42)seyhan demiş ki: Ahh bu anneler Smile

Smile evet ^__^
[Resim: mfn06.gif]
[spoiler][Resim: dddddll.png][/spoiler]
Alıntı
katilacak arkadaslara bol eglenceli güzel günler diliyorum Biggrin
Alıntı
HolleyyHappy0064 Kim demis kardesler kötü diye kardesim sayesinde bulusmaya katilabilirim . Zaten benim kardesimin dogum günü 21 Nisan annenim 23 Nisan kardesim demin babama 23 Nisani Antakya'da geçirmemiz için israr etti babam kiramadi(tabi kardesime bunu yapmasini ben söyledim) kabul etti simdi sira annemi o güne kadar hiç üzmemeye yoksa hayatta kabul etmezz. Aman olsun babam izin verdiya ohhh ohhh ohh çok mutluyum Happy0064Happy0064Happy0064
Kore'yi Seviyorum Çünkü Bana Hayyalerime Ulaşabileceğimi Öğretti =)
Alıntı
Senin adina çok sevindim.Onay
(06-04-2011, Saat: 20:43)__snsd_dbsk_ demiş ki: HolleyyHappy0064 Kim demis kardesler kötü diye kardesim sayesinde bulusmaya katilabilirim . Zaten benim kardesimin dogum günü 21 Nisan annenim 23 Nisan kardesim demin babama 23 Nisani Antakya'da geçirmemiz için israr etti babam kiramadi(tabi kardesime bunu yapmasini ben söyledim) kabul etti simdi sira annemi o güne kadar hiç üzmemeye yoksa hayatta kabul etmezz. Aman olsun babam izin verdiya ohhh ohhh ohh çok mutluyum Happy0064Happy0064Happy0064

Alıntı
Annem ikna oldu,yasasiin! Happy0064
Ya Rabbi insallah o güne kadar sorun çikmaz. Ama simdilik %60 falan gelebilirim ben! Happy0064
Alıntı
aslinda her yaz en az bir haftaligina oraya gidiyoruz yazin ben ordayken olsaydi kesin giderdim burda(istanbul) gidemiyorum ama oda gidebilirdim
gidecek olanlan arkadaslar bol eglenin
[Resim: safe_image.php?d=AQDiXN2dl_qGnJeO&w=130&...efault.jpg]

SS501 <3 FOREVER <3
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi

Korea-fans.com Hakkında

Lorem ipsum

Quick Links

User Links

Advertise