ZE:A to conclude “Aftermath” promotions this week

South Korea (대한민국)

ZE:A Bu Hafta “Aftermath” Tanıtımını Sonlandırıyor

ZE:A’nın yedi haftadır süren “Aftermath” tanıtımını 18 Ağustosta MBC’nin ‘Music Core’ programında yapacağı son performansla bitireceği açıklandı.

Şarkının akılda kalıcılığı ile, “Aftermath” ZE:A’nın zirvede kalmasını sağladı ve promosyon süresince ZE:A’ya popülarite kazandırdı. ZE:A üyeleri tanıtımlarının sonucu ile ilgili bir röportajda, “Şimdiye kadarki bütün şarkılarımız arasında bu şarkının en iyi olduğunu hissediyoruz. Sonuna kadar elimizden gelenin en iyisini yapacağız ve olumlu bir sonuçla bitireceğiz.” dedi.

“Aftermath”in başarısı hakkında da dürüstçe, “Birinci sırayı kazanmadık, ama sonunda ZE:A’yı gösteren bir şarkımız olduğu için harika hissediyoruz. Sıralama sadece sıralamadır, biz popülerite kazandığımız için ve bizi tanıyan daha fazla insan olduğu için mutlu hissediyoruz.” dediler.

ZE:A, 27 Ağustosta ‘Phoenix’ ile devam edecek tanıtımlarına başlamak için geri dönüş yapmadan önce çalışmaları için Japonya’ya gidecek. “Bizim hakkımızdaki düşünceler olumlu iken çalışmalarımıza devam etmemiz önemli. Eğer çok çalışmaya devam edersek ve kendimizi geliştirirsek, bir gün birinci sırayı kazanacağımıza eminiz. Bunun için bekleyin, başarmak için çok çalışacağız.”

primadonna

ZE:A has announced that they’ll be ending seven weeks of promotions for “Aftermath“ with their final performance on MBC‘s ‘Music Core‘ on August 18th.

With the song’s catchy hook, “Aftermath” did well in securing the boys a spot at the top and brought in a lot of popularity during the promotion cycle. In an interview on their conclusion, the boys expressed, “Out of all of our songs so far, we feel that this song did the best. We’re going to do our best right until the end and conclude on a positive note.”

On the achievements of “Aftermath”, they honestly stated, “We didn’t win #1 but we feel great about finally having a song that represents ZE:A. The ranking is just a ranking, and we feel happy about just gaining popularity and having more people recognize us.”

ZE:A will be in Japan for promotions before coming back on the 27th to begin follow-up promotions with “Phoenix“. “It’s important that we continue the flow while the response about us is positive. We’re sure that we’ll win #1 one day if we keep working hard and build ourselves up. You can look forward to that and we’ll work hard to achieve it.”

18.08.2012 – allkpop

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.